Android Cihazlarda Önceden İndirilen Uygulamalara Bakma

/ 30 Mayıs 2020 / 1.969 / yorumsuz
Android Cihazlarda Önceden İndirilen Uygulamalara Bakma

Bu yazımızda sizlere Android cihazlara önceden indirdiğiniz uygulamaları nasıl göreceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Telefonunuzu fabrika ayarlarına dönderme ihtiyacı duyabilirsiniz ve önceden yüklü uygulamaları tekrar yüklemek isteyebilirsiniz. Anlatacağımız yöntem sayesinde Android cihazınızda önceden indirilen uygulamaları görmüş olacaksınız.

Geçmiş uygulamalarınızı Android cihazlarda görmek için Google Play uygulamasına girin. Daha sonra ayarlar alanına girin. Ardından Uygulamalarım ve Oyunlarım yazılı olan kısma girdiğiniz zaman önceden yüklediğiniz uygulamaları görmüş olursunuz. Gmail ile giriş yapacağınız için fabrika ayarlarına çevirseniz bile indireceğiniz uygulamalar kaydedilmiş olacaktır. Fabrika ayarlarına çevirme işlemini gerçekleştirdikten sonra Play Store uygulamasına giriş yapıp tekrar Gmail şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.


Kitaplık alanına girerek önceden indirdiğiniz uygulamaları rahat bir şekilde görebilirsiniz. Bu alan üzerinden önceden indirilmiş ancak sonra yüklenmemiş uygulamaları da listeleyebilirsiniz. Yükle butonuna basarak da tekrar uygulamaları cihazınıza yükleyebilirsiniz. Kısacası Google Play Store uygulamasına girip daha sonra uygulamalarım ve oyunlarım alanına gelerek Android cihazınızda önceden indirdiğiniz uygulamaları görmüş olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz