Android En İyi Launcher Uygulanmaları

/ 31 Ağustos 2018 / 3.047 / yorumsuz
Android En İyi Launcher Uygulanmaları

Android En İyi Launcher Uygulanmaları 2019

Android cihazlarda tüm işlerin yürütüldüğü ara yüzler ya da bir başka deyişle başlatıcılar olan launcher uygulamalarının değiştirilmesine izin verilmektedir. Her cep telefonu markası ve modeli kendi launcher uygulaması yüklü olarak gelse de bazı kullanıcılar yüklü olan bu uygulamayı yeteri kadar akıcı olmaması ya da sıradan bulunması gibi nedenlerle değiştirmek isteyebilmektedir. Sizde değişiklik yapmak istiyorsanız Android en iyi launcher uygulanmaları 2019 önerisi olan 3 seçenek sunuyoruz…

Evie Launcher

Android cihazlar ile mükemmel uyum sağlayan ve “en hafif” launcher uygulaması olarak kabul edilen Evie Launcher listenin bir numarasında yer alıyor. Küçük olan boyutu ile cihaza yük getirmeyen ancak çok önemli özellikler barındıran launcher uygulaması telefonu uyku moduna almak için ekrana çift tıklamak, uygulama çekmecesini açmak için kaydırma yapmak gibi özellikleri ile öne çıkan launcher sadece 8 MB alan kaplıyor.

Evie Launcher Android İndir

Microsoft Launcher

Dünyanın teknoloji devi Microsoft tarafından üretilen Microsoft Launcher kesinlikle kullanabileceğiniz en iyi launcher olarak görülüyor. Microsoft tarafından geliştirilmesine rağmen Windows Phone ara yüzü ile hiçbir benzerlik taşımayan uygulama akıcı bir kullanımı vadederken Evie Launcher uygulamasına oranla çok daha üst düzey özellikler barındırıyor.

Microsoft Launcher Android İndir

Nova Launcher

Özelleştirme odaklı bir launcher arıyorsanız Nova Launcher tam size göre. Çok sayıda tema özelliği kullanan uygulama aynı zamanda 6 yıllık geçmişi ile de güven veriyor. Son derece üst özellikler barındıran uygulama aynı zamanda en çok indirilen launcher uygulamalarından da biri…

Nova Launcher Android İndir

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.