En İyi Samsung Galaxy Note 9 Kılıfları

/ 31 Ağustos 2018 / 5.313 / yorumsuz
En İyi Samsung Galaxy Note 9 Kılıfları

En İyi Samsung Galaxy Note 9 Kılıfları

Galaxy Note 9 şimdi mevcut ve bununla birlikte bir dizi dava. Düşük profilli koruma ve Speck Presidio Grip için Spigen Sıvı Hava Zırhı’nı harika kalitesinden dolayı seviyoruz , ancak aralarından seçim yapabileceğiniz birçok harika durum var!

Samsung LED Görünüm Kapağı

Samsung, Note 9 için beş farklı durum stili sunuyor, ancak LED View kılıfını öne çıkaracağız çünkü Samsung’un en eşsiz özelliği ve yeni telefonunuzun geri kalanıyla birlikte ekran için en iyi korumayı sunuyor. Dava yaklaşık 50 $ için mevcut olmalıdır.

Supcase Unicorn Beetle Pro Sağlam Kılıf Kılıf

Unicorn Beetle Pro, hangi telefonu koruduğu önemli değil, güvenebileceğiniz bir durumdur. Bu sağlam tarz çanta, telefonunuzu ekran için yerleşik bir ekran koruyucu ile iyi korunacak şekilde tasarlanmıştır. İlgilendiğinizde isteğe bağlı bir kemer klipsi kılıfı da dahildir. Bu davayı, dört farklı dava stilini bulabileceğiniz Supcase’den doğrudan 28 $ karşılığında alabilirsiniz .

Spigen Sıvı Kristal Şeffaf Kılıf

Note 9’un tasarımını sergilemek için minimalist bir durumun peşinde olanlar için Spigen, bu ultra ince şeffaf vakayı kapsıyor. Bu tek parça kasa, kurulumu kolay ve telefonunuzu çizilmelere ve temel damlalara karşı koruyacak esnek bir TPU malzemeden yapılmıştır ve kablosuz şarjı destekleyecek kadar incedir. Bu davayı Amazon’dan sadece 11 $ karşılığında ya da sadece 12 $ ‘lık bir parıltı durumunda alın.

Spigen Sağlam Zırh Vaka

Koruma için cep alanını feda etmek istemeyenler için Spigen’in Sağlam Zırhı mükemmel bir seçenektir.

Bu şık, tek parçalı kılıf, tüm telefonlarda harika görünen karbon fiber aksanlarla sağlam ve şıktır, ancak özellikle Not 9 gibi büyük telefonlara sahiptir. Dayanıklı TPU malzemeden yapılmıştır, bu nedenle kurulumu kolaydır ve mat bir kaplamaya sahiptir. Bu güvenilir durumu yalnızca 13 ABD doları karşılığında alabilirsiniz.

Spigen Sıvı Hava Zırhı

Not 9 zaten büyük bir telefon, bu yüzden çok fazla yığın eklemeyecek çizikler, çizikler ve çatlaklardan korunmak için ince bir çanta isteyebilirsiniz. Spigen’ın Sıvı Hava durumu, her ikisi de serin ve kavrama ile yardımcı olacak arkadaki eşsiz bir ızgara ile ultra-ince, harika bir seçimdir. Sadece 12 dolar al.

ProCase Deri Cüzdan Kılıfı

Ekstra fonksiyonel bir durum arayanlar için, bu deri cüzdanı ProCase’den düşünmelisiniz. Bu dava sadece nakit para ile birlikte birden fazla banka ve kredi kartı taşımak için tasarlanmasının yanı sıra telefonunuz için de büyük koruma sağlıyor. Hakiki deriden üretilen bu çanta, birinci sınıf işçilikle birinci sınıf tasarımları çığlık atıyor ve 28 $ ‘a kadar sizin olabilir.

VRS Tasarım Ağır Hizmet Tipi Şeffaf Kasa

Not 9’unuzun tasarımını göstermek için net bir durum istiyorsanız, ancak aynı zamanda 1000 $ ‘ın üzerinde bir değere sahip bir telefona zarar vermek istemiyorsanız, VRS Design’dan bu dava harika bir seçenektir. Sağlam bir akrilik arkalık ile darbe emici TPU tamponunu birleştiren iki parçalı bir kasadır ve zamanla diğer net seçeneklerle ortaya çıkan çirkin sararmayı önler. En iyisi fiyattır – sadece 8.99 $ ‘da, en iyi değerlerden biridir.

Speck Presidio Grip Kılıfı

Telefonunuz için düşme hasarını önlemenin en iyi yollarından biri, telefonunuzu düşürmekten kaçınmaktır ve Speck’in bu gri kılıfı mükemmel bir seçenektir. Bu vakada, sırtta ve yanlarda şık bir şekilde yükseltilmiş sırtlar bulunur ve bu da harika bir his verir ve bu duruma tek bir görünüm verir. Bu güvenilir vakayı saygın bir markadan 45 $ karşılığında alın.

Kaplı Rebel Zırh Vaka

Bankaya zarar vermeyecek sağlam bir dava için Encased’den bu seçeneği göz önünde bulundurun. Not 9 için koruma ile paketlenmiş çift katmanlı bir kasadır. İç kısımda ve dışarıdaki hava kabarcıkları, damlalara yardımcı olmak için benzersiz bir dokuma ağı içerir. Yumuşak bir dokunuşla tamamlandı ve sadece 13 $ için olabilir.

Hangi davaları alacaksın?

Galaxy Note 9 için piyasaya sürülmüş bir ton aksesuar olmak zorundayız, ancak favorileriniz hangileri olduğunu bilmek istiyoruz. Yorumlarda bize bildirin!

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz