Android için ücretsiz metin uygulamaları!

/ 24 Ocak 2019 / 397 / yorumsuz
Android için ücretsiz metin uygulamaları!

 

Gerçek SMS mesajları gönderen Android için ücretsiz metin uygulamaları!

Ücretsiz manifatura uygulamaları için online arama yapmak genellikle sıkıntılı bir durumdur. Mevcut SMS servisinizle çalışan ücretsiz uygulamalar ve ardından mesaj gönderen ancak gerçek SMS olmayan mesajlaşma uygulamaları var. Bu, bu makaleyle düzeltmeyi umduğumuz bir sorundur.

Metin mesajları hala metin yoluyla iletişim kurmanın en yaygın yoludur. Çoğu insan SMS / MMS desteğine sahiptir, bu nedenle başka bir hizmeti kullanıp kullanmama konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ancak, ücretsiz manifatura uygulamaları biraz titrek.

En yaygın model, reklamları görüntüleme karşılığında ücretsiz metinlerdir. İkinci en yaygın olanı size aylık sınırlamalar sağlayan ücretsiz manifatura uygulamalarını içerir. Yine de her iki durumda da hala özgürler. İşte Android için en iyi ücretsiz manifatura uygulamaları! Test etmek için her uygulamayı indirdik ve ilk önce kısa mesaj gönderebileceğinden emin olduk.

TextMe Up

TextMe Up, size bir telefon numarası verir, metin mesajları gönderir ve onları alırsınız. Uygulamanın sayfa başına daha az reklamı var, ancak daha fazla yerde reklamlar var. Bu gerçekten sadece bir tercih meselesi. Bu, ayrıca kredi sistemli telefon görüşmelerini de destekliyor. Başlamak için birkaç tane olsun.

Aboneliklere haftada tam erişim (hafta içi ücretsiz arama dahil) için haftada 4.99 ABD doları ve tam erişim için aylık 7.99 ABD doları dahildir. Her iki abonelik de reklamları kaldırır ve ücretsiz telefon görüşmeleri içerir. Bu uygulama sadece Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’ya ücretsiz SMS var. UI, Materyal Tasarımı ve bu da çok hoş. NOT: Fiyat ve kullanım lokasyona göre değişkenlik gösterebilir.

Pulse SMS

Birçok kişi ücretsiz manifatura uygulamaları arar, böylece tabletler gibi bağlı olmayan cihazlara mesaj gönderebilirler. Android Mesajları, AirDroid, Pushbullet, vb. Bunun için mükemmel seçeneklerdir. Bu uygulamalar ücretsiz metin mesajları sağlamaz. Ancak, mevcut metin planınızı temelde sahip olduğunuz diğer herhangi bir cihazda kullanmanızı sağlar.

En sevdiğimiz Pulse SMS. Temiz ve bir abonelik yerine tek bir ön maliyetle az sayıdan biridir. Temelde uygulamayı edinin, tüm cihazlarınıza (bilgisayarınız dahil) yükleyin ve tümü normal telefon numaranızdan gerçek metinleri gönderir ve alır. Bağlı olmayan bir cihazda yalnızca ikinci bir numaraya sahip olmaktan çok daha temiz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.