Android OneDrive 5.2 Çıktı!

/ 27 Aralık 2017 / 1.114 / yorumsuz
Android OneDrive 5.2 Çıktı!

Android OneDrive 5.2 Çıktı!

Android Oreo için daha iyi destek sunulduğu belirtilen OneDrive 5.2 güncellemesi ile kullanıcıların işletim sistemine hangi seviyedeki bildirimleri almak istediği konusunda yönetim olanağı sağlanıyor.

Güncelleme ile Gelen Yenilikler

Microsoft tarafından Android Oreo için daha iyi, kaliteli bir destek sunulduğu belirtilen OneDrive 5.2 güncellemesi çıktı. Uygulamanın güncellenmesi sonucunda gelen yenilikler dikkat çekiyor. OneDrive 5.2, Android Bildirim Kanallarına sunduğu tam destek ile kullanıcıların bildirimlerini kontrol etmelerine yardım ediyor. Yenir bir Android Oreo özelliği olarak karşımıza çıkan Bildirim Kanalları ile geliştiriciler, uygulama bildirimlerinin öncelik seviyelerini diledikleri gibi ayarlayabiliyor. Bu durumun yanı sıra kullanıcıların işletim sistemine hangi seviyedeki bildirimleri almak istediği ile ilgili yönetim olanağı da sağlanıyor. Önemli bir bildirimi almak için uyarı almak, düşük seviyede önemli bir bildirimin de sadece bildirim tepsisinde gözükmesini seçme olanağı sunuluyor.

Kullanıcılar, Android Ayarları yolu ile çeşitli seviyelere göre yanıt ayarlayabiliyor. Yönetilebilecek olan seviyeler ve seçenekler arasında; acil, yüksek, orta, düşük, sesli, ışıklı, titreşimli gibi detayların yanı sıra, kilit ekranı davranışları ve rahatsız etme özelliğini geçersiz kılacak ayarlara da yer veriliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz