Android Uygulamasından WhatsApp’ın En Sevilen Özellerinden Biri Kaldırılıyor

/ 12 Ocak 2018 / 1.119 / yorumsuz
Android Uygulamasından WhatsApp’ın En Sevilen Özellerinden Biri Kaldırılıyor

Android Uygulamasından WhatsApp’ın En Sevilen Özellerinden Biri Kaldırılıyor

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olma unvanını elinde bulunduran WhatsApp sistemi üzerinden değişiklikler yapmaya devam ediyor. Getirilen yeni özellikler beta sürümü ile değerlendirmeye alınırken bu sürüm ile denenen özellikler almış oldukları not ortalamasına göre genel kullanıma sunuluyor.

“Tüm Kişileri Göster” Özelliği Kaldırılıyor

Android işletim sistemi için özel olarak geliştirilen WhatsApp Beta 2.17.443 sürümünde kullanılabilen “tüm kişileri göster” özelliği ne yazık ki artık kullanılamıyor. Yapılan son güncellemenin ardından heyecanla WhatsApp uygulamasına giriş yapan kullanıcılar tüm kişileri göster seçeneğinin olmadığını gördüklerinde büyük bir şaşkınlık yaşadı. WhatsApp kullanıcılarının en sevdiği özelliklerden biri olan bu özelliğin artık kullanımda olmadığını gören kişiler hemen teknoloji formlarına şikâyetlerini iletmeye başlatırken teknoloji devinden henüz net bir açıklama bulunamadı. Ancak yeni sürümün beta sürümü olması nedeniyle bu özelliğin hatalı bir şekilde kullanıcılara kapatılmış olması da mümkün görünüyor.

WhatsApp Tüm Kişileri Göster Özelliği Ne İşe Yarar?

Hemen hemen tüm WhatsApp kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği uygulama sayesinde gizli olan kişileri de WhatsApp üzerinden görebiliyordu. Ancak bu özelliğin kaldırılmış olması ile beraber artık kullanıcılar ne yazık ki bu bilgiye ulaşamayacaklar. Beta sürümünün kaldırılarak yerine gerçek sürümün kullanılmaya başlanması durumunda bu özelliğin yeniden devreye alınıp alınmayacağı büyük bir merak konusu olurken aynı zamanda yeni sürüm ile farklı ikonlarda kullanıma açılıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.