Birçok Cihazda WhatsApp Kullanma Özelliği Geliyor

/ 21 Ağustos 2020 / 3.734 / yorumsuz
Birçok Cihazda WhatsApp Kullanma Özelliği Geliyor

Popüler çevrimiçi mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, çoklu telefonda kullanma imkanı sunan yeni bir çalışma yürütüyor. Elde edilen bilgiye göre cihaz 4 ayrı cihazda çalışabilecek. WABetaInfo tarafından yayınlanan bilgiye göre yakında birden çok telefonda WhatsApp kullanımı mümkün olacak. İddiaya göre aynı anda 4 cihazda kullanılacak olan WhatsApp’ın bu özelliği özellikle iş alanlarına büyük kolaylık sağlayacak.

Birden fazla cihaz taşıyan kişiler için de oldukça kolaylık sağlayacak. Başka bir güzel tarafı ise kişilerin sürekli bulundukları iş ve ev ortamlarında yedek olarak bir cihaz tutması. Gelecek olan bu özelliğin 3. parti uygulamalarda değilde uygulamanın kendi içerisinde yer alması büyük bir avantaj. Özellikle butik hesap kullanıcılarını daha da rahatlatacak. Özellik iş hayatı için güzel ancak özel yazışmaların başkaları tarafından ulaşmasına zemin hazırlayabilir.

Özel yazışmaların başkaları tarafından ulaşmasını sağlayacağı için bu özellik bazı kullanıcıları tedirgin ediyor. Hesabınız sizden gizli başkası tarafından açıldığı zaman haberiniz olmayabilir. Gelecek özelliğin nasıl ve ne şekilde geleceği konusunda fazla bir bilgi yer almamaktadır. Bu konu hakkında gelen detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.