İnternet Altyapı Sorgulama!

/ 22 Ağustos 2020 / 5.428 / yorumsuz
İnternet Altyapı Sorgulama!

Teknoloji her gün daha da ileri seviyeye taşınıyor. İnternete ulaşım sağlamak her gün daha da kolaylaşıyor gibi görünse de, internet çekmesi konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Her gün yüzlerde dairenin inşaatı tamamlanıyor. Bu daireler yeni olduğu için internet altyapısını beklemeniz gerekiyor. Bu süreç bazen git gide uzayabilir. İnternet altyapınızı sorgulamak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere internet altyapısını nasıl sorgulayacağınız konusunda bilgi vereceğiz.

Türk Telekom – TTnet altyapı sorgulama

Türk Telekom ülkemizde en çok tercih edilen internet sağlayıcısı diyebiliriz. Türk Telekom ya da TTnet altyapı sorgulama işlemleri aynı. Bu yüzdem Türk Telekom ya da TTnet altyapı sorgulamak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Açılan sayfada oturduğunuz il, ilçe, mahalle, cadde veya sokak bilgilerini girerek haritada bulunduğunuz binayı pinleyin. Bu durum sayesinde Türk Telekom’un binanıza sunduğu internet alt yapısını öğrenmiş olursunuz.

Superonline altyapı sorgulama

Turkcell bünyesinde geçen Superonline için altyapı sorgulama işlemi, Turk Telekom altyapı sorgulama işlemine benziyor. Altyapı sorgulaması yapmak için buraya tıklayın. Daha sonra Turkcell Superonline altyapı sorgulama sitesi üzerinden sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TurkNet altyapı sorgulama

TurkNet son dönemlerde fazlasıyla popüler oldu. Turknet’in sunduğu hizmetlerden yararlanıp yararlanmayacağınızı öğrenmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Bu durum sayesinde internet altyapı sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz