Android İndirilen Uygulamalar Görünmüyor!

/ 20 Ağustos 2020 / 5.116 / yorumsuz
Android İndirilen Uygulamalar Görünmüyor!

Bu yazımızda sizlere Android cihazlara indirilen uygulamaların görünmemesi hakkında bilgi vereceğiz. Telefonunuzu garantiye verdikten sonra eski uygulamaları yeniden yüklediğinizde bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Uygulamalar yüklü ancak masaüstünde görünmemesi sinirlerinizi bozabilir. Yüklediğiniz uygulama görünmüyor ancak uygulamalar listesinde görünüyor ise bu konu hakkında çözümleri sizlerle paylaşacağız.

İlk olarak telefon ya da tabletinizi yeniden başlatın. Herhangi bir bug takılma sorunu var ise bu sorun düzelecektir. Telefonu yeniden başlattığınız zaman uygulama ekrana gelmiyorsa başka bir yöntem uygulayabilirsiniz.

Ayarlar alanına gidin. Daha sonra uygulamalar, sorun yaşanan App uygulamayı bulup seçin. Depolama ardından verileri temizle, önbelleği temizle işlemlerini uygulayın. Telefonu yeniden başlatın. Bu adıma rağmen sorun devam ediyorsa aşağıda yer alan adımı uygulayın.

Google Play uygulamasına girin. Ayarlar, Ana Ekrana Simge Ekle butonu aktif değildir. Bu uygulamayı aktif hale getirin. Ana ekranınıza uygulama simgeleri gelecektir. Tüm uygulamaları aktif edip tekrar kontrol edin. Sorun devam ediyorsa uygulamayı silin ve tekrar yükleyin. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.