Corefoundation.dll sorunu nedir?

/ 2 Kasım 2019 / 1.201 / yorumsuz
Corefoundation.dll sorunu nedir?

Pc sorunlarının bitmeyen ve başında gelen sorunlarından biri olan corefoundation.dll (blue sreen) sıkıntılı hatalardan biridir.

Peki bu sorun nasıl çözülür bununla ilgili size yardımcı olmaya çalışacağım. Corefoundation.dll  hata sorunu beliriyorsa virüsler nedeni ile ve yanlış yüklemeden kaynaklı oluşan bir hata sorunudur. Bu sorunu birlikte kolay bir şekilde çözeceğiz.

Aşağıda vermiş vermiş olduğum çözüm yolunu klasörünüzün içine yükleyip fixleyin.

(Windows 95/98/Me)  C:\Windows\System (Windows NT/2000)  C:\WINNT\System32 (Windows XP, Vista, Win 7 , Win 10)  C:\Windows\System32 Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\  klasörün içine atıp ve enter tuşuna basarak uygulamayı çalıştırıyoruz.

Aklınıza takılan soru ve görüşleriniz için yorum kısmında bizlere ulaşabilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz