Squall.dll Problemi Nasıl Çözülür?

/ 2 Kasım 2019 / 1.097 / yorumsuz
Squall.dll Problemi Nasıl Çözülür?

Günümüzde bilgisayar sıkıntılarının en başında gelenler virüsler, mavi ekran hataları ve dll hatalarıdır. Bugün sizlere Squall.dll hataları nasıl çözülür bundan bahsedeceğim.

Squall.dll hata mesajı alıyorsanız Squall.dll dosyasının virüslerin zarar verdiğini ya da yanlış yüklemeden kaynaklı sorun olduğunu düşünmeliyiz. Squall.dll dosyasını internet üzerinizden iletişim sisteminize Windows 7, Windows 10 yada başka bir sürüm için 32 bit yada 64 bit yapısına göre indirin. Squall.dll dosyayı aşağıda söylediğim adımlara göre işletim sisteminize göre klasörün içine atın ve dosyayı fixleyin.

(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, Win 7 , Win 10)    C:\Windows\System32

Klasörün içine atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörün içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve   regsvr32 d3dx9_39.dll  kodu yazıyoruz. Bunu yazdıktan sonra enter tuşuna basıyoruz ve bilgisayarımızda kullandığımız programı ya da oyunu yeniden başlatıyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz