E-Devlet Uçuş Sorgulama İşlemi!

/ 13 Kasım 2019 / 1.048 / yorumsuz
E-Devlet Uçuş Sorgulama İşlemi!

Bu yazımızda sizlere uçuş sorgulama işlemi konusunda bilgi vereceğiz. e-Devlet kapısı üzerinden sunulan hizmetlerden biri uçuş bilgilerini sorgulama işlemidir. e-Devlet sayesinde birçok işimizi hızlı şekilde halledebiliyoruz. Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından e-Devlet üzerinden yapmış olduğunuz iş birliği sayesinde uçuş bilgilerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Uçuşunuzun iç hat ya da dış hat olması fark etmiyor her türlü sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak bu linke tıklayıp uçuş bilgilerinizi sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza çıkan formu doldurarak bilgileri elde edebilirsiniz. Form ise sizden havalimanı seçimi, hat seçimi, uçuş seçimi ve güvenlik resmini isteyecektir.

Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra en alt kısımda yer alan sorgula butonuna basmanız yeterli olacaktır. Sistem otomatik olarak uçuş bilgilerini size sunacaktır. Açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan yazdır butonu ile yazdırabilirsiniz. e-Devlet üzerinden yapılan sorgulama sayesinde sisteme giriş yapmadan kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz