e-Devlet ile GSM mobil hat aboneliği hizmeti başladı!

/ 30 Mart 2019 / 2.003 / yorumsuz
e-Devlet ile GSM mobil hat aboneliği hizmeti başladı!

E-devlet hizmetlerine bir yeni hizmet daha eklendi. Artık E-devlet üzerinden GSM aboneliği yapılabilecek. Mobil hat aboneliği için kullanıcılar başvurularını e-devlet üzerinden sağlayabilecek. İşte detaylar..

Gelişen teknolojinin eserlerinden yola çıkarak e-Devlet hizmetine GSM aboneliği eklendi. Böylelikle kişiler e-Devlet üzerinden mobil hat başvuru yapabilecek. Kısa süre önce mobil hat işlemlerinin platforma eklenmesi üzerine bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklama ile vatandaşların mobil hat başvuruları için sistem üzerinden devam edebilecekleri belirtildi.

Bu hizmet sayesinde Turkcell ve Türk Telekom için yapılan mobil hat ve paket başvuruları yapılabilecek.

e-Devlet mobil işlemler için kolaylık sağlıyor!

Resmi açıklamalara göre e-Devlet üzerinden bundan böyle mobil abonelik işlemleri yapılabilecek. Bu işlemler Türk Telekom ve Turkcell operatörlerini kapsıyor. Daha sonraki süreçte belki Vodafone’da bu hizmete dahil edilir.

Kullanıcılar sistem ile neler yapabilir?

Bu hizmet kapsamında yeni mobil hat almak isteyenler başvuru yapabilir ve paket seçebilir. Bu bakımdan şubeye gerek kalmadan kişiler ev veya işyerlerinden basit bir şekilde abone değişikliği veya yeni hat alabilecekler. Daha sonra sistem üzerinden doğalgaz, su ve elektrik gibi işlemler getirilmiş ve büyük beğeni kazanmıştı. Şimdi ise e-devlet sistemi ile entegreli GSM hizmeti başladı.

Bunla beraber kişiler aboneliklerini de sistem üzerinden bitirebilir veya şubeye gidip işlemlerini yapabilirler.

Peki sizler bu e-devlet platformuna gelen GSM mobil hat abonelik veya iptal hizmeti için ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz