En İyi 10 En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıfları

/ 16 Mart 2018 / 5.635 / yorumsuz
En İyi 10 En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıfları

En İyi 10 En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıfları

Samsung Galaxy S9 büyük görünümlü akıllı telefon. Geçen sene yayınlanan Galaxy S8’den büyük bir tasarım farkı olmasa da. Samsung temelde “kırılmadıysa düzeltmeyin” diye karar verdi. Bu kötü bir şey değil, ama Galaxy S9’un hala cam destekli bir akıllı telefon olduğu anlamına geliyor. Bu onun oldukça kırılgan bir akıllı telefon olacağı anlamına geliyor ve birçok yeni Galaxy S9 için herhangi bir damladan korunduğundan emin olmak için bir ya da iki vaka almak isteyecektir . Neyse ki, Galaxy S9 için şu anda mevcut olan en iyi durumları tamamladık. Bunların arasında Samsung’un kendi ilk parti davalarının yanı sıra Spigen, Caseology, OtterBox ve daha birçokları gibi bazı üçüncü taraf davaları yer alıyor.

Bu listedeki en iyi durumlardan biri Samsung’un Alcantara Case. Bunun nedeni, oldukça basit görünümlü bir durum, çünkü çok fazla flaş olmadan devam ediyor, ama Alcantara dokusuyla oldukça ilginç bir görünümü var. Alcantara aynı zamanda Galaxy S9’a bolca tutuş sağlıyor, böylece en az beklediğiniz zaman elinizi dışarı çıkmayacak ve toprağa yüzü aşağı inecek. Kesinlikle insanların görmesini isteyeceği bir şey olmaz. Samsung ayrıca Alcantara Case’i birden fazla renkte sunuyor.

İşte Samsung Galaxy S9 Telefon Kılıfları

Samsung Galaxy S9 Sağlam Askeri Sınıf Koruyucu Kılıf

Samsung Galaxy S9 için mevcut oldukça sağlam bir kılıf var. Bu birinci taraf, harika görünüyor ve mükemmel uyuyor. Sağlam olduğundan diğer kılıflardan biraz daha kalındır.  Ek olarak, Samsung dahili bir kickstand da dahil etti.

Spigen Neo Hibrit

Bu, akıllı telefon ne olursa olsun çok popüler bir durum. Ve şimdi Galaxy S9 için de mevcut. Bu Spigen Neo Hybrid davası. Oldukça ince bir durum olan ancak Galaxy S9 için hala iyi bir koruma sağlayan çok iyi koruma sağlıyor. Ayrıca Galaxy S9’da da iyi görünüyor ve bu da kesinlikle önemlidir.

Samsung Galaxy S9 Alcantara Kılıfı

Samsung Galaxy S9 için Alcantara kılıfları ile geri döndü. Bu Galaxy S9 için oldukça ilginç bir doku sağlar, ama en önemlisi, Galaxy S9 için biraz tutuş ekler. Cihazın camdan yapıldığı yerde biraz kavrama eklemek kesinlikle önemlidir. Birkaç farklı renkte de mevcut.

Caseology Legion Serisi

Akıllı telefonunuzu çok sık düşürmeye eğilimli iseniz, o zaman bu kesinlikle almaya değer bir durumdur. Halen oldukça güzel görünen, sağlam bir durum olan Caseology Legion Serisi. Bir TPU katmanı ve üzerine düştüğü zaman etkisini azaltmak için üzerine sert bir tabaka olan çift katmanlı bir kılıftır.

Speck Presidio Grip

Bu, herhangi bir akıllı telefon üzerinde çok popüler olan başka bir durumdur. Speck’in Presidio Grip ürünüdür ve temel olarak plastik bir kasadır, ancak yanlarda bolca kavrama vardır. Galaxy S9’u elinizde tutmanıza yardımcı olacak. Buna ek olarak, kavrama Galaxy S9’un yanlarında bir şey bulunmadan yan yana durmasını sağlar.

Kickstand ile Samsung Galaxy S9 S-View Flip Case

S-View Flip Case bu yıl Galaxy S9 için tekrar geri döndü. Bu dava, her zaman açık olan ekrandan yararlanmanıza ve zamanın ne olduğunu, bildirimlerinizi ve daha fazlasını görmenizi sağlayacak. Aynı zamanda dahili bir kickstand da mevcut, böylece hareket halindeyken içerik izlemek için kullanabilirsiniz.

Caseology Paralaks Serisi

Caseolojiden gelen bu dava serisi, benzersiz tasarımlara sahip daha iyi görünümlü vakalara sahiptir. Arkasında, 3D olan ve telefonu elinizde tutmayı kolaylaştıran bir desen tasarımına sahiptir. Galaxy S9 üzerinde yaklaşık 800 $ (vergilerle) geçirdikten sonra kesinlikle önemlidir. Ve ayrıca bir dizi renkte geliyor.

Spigen İnce Fit

Herkes telefonlarında kalın bir dava istemiyor, ancak cihazı korumak için hala bir dava istiyor. Ve Spigen Thin Fit’in devreye girdiği yer burası. Bu, Galaxy S9’un cihazı koruyacak bir şekilde ince bir durum, ama kesinlikle hantal değil, kesinlikle iyi bir şey.

OtterBox COMMUTER SERİSİ Case

OtterBox, ne olursa olsun akıllı telefonu koruyan devasa, hantal vakaları için oldukça popülerdir (hatta bir otomobilin üzerinden geçiyor olsa bile). Ve COMMUTER SERİSİ de Galaxy S9 için kullanılabilir. DEFENDER SERİSİ kadar hantal değil, yine de oldukça hantal ve cihaz için bir ton koruma sağlayacak.

Spigen Sağlam Zırh

Bu klasik bir durum, çünkü oldukça sade görünüyor, ancak Galaxy S9 için koruma sağlıyor. Ekranda, telefonun düştüğü zaman korunmasını sağlamak için bir dudağı vardır – hepimizin bildiği gibi, bir noktada meydana gelmek zorundadır. Ayrıca cihazın arkasını korur ve bolca kavrama sağlar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.