Facebook Mesajları Nasıl Gizlenir?

/ 26 Eylül 2020 / 36.364 / yorumsuz
Facebook Mesajları Nasıl Gizlenir?

Mesajlarınızı kimsenin görmemesi ve erişmemesi için bazen gizlemek isteyebilirsiniz. Gelin bunun nasıl yapıldığına bakalım!

Facebook Sohbet Mesajlarınızı Siteden Gizleyin, Gösterin ve Silin

Messenger uygulamasını açın ve mesajlarda tümünü gör’e basın. Üzerine gelin ve üç noktaya dokunun. Listeden gizle’ye tıklayın. Bu kişi sizle teGizli mesajlara bir kez daha erişmek için , sol taraftaki kişilerin üzerindeki Cog Wheel simgesine tıklayın . Gizli Sohbetler’i tıklayın ve arşivlediğiniz tüm görüşmeler burada görünecektir.krar iletişime geçtiğinde mesajlar tekrar görünecektir.

Ancak bir mesajı kalıcı bir şekilde silmek için ayarlardan görüşmeyi sil seçeneğine basmanız gerekir.

Facebook mesajlarınızı mobilde gizlemek istiyorsanız: Messenger uygulamasını açın ve archive seçeneğine dokunun. İphone veya ipad’de mesajları gizlemek için ise sohbeti sola kaydırın ve daha fazla seçeneğine dokunun. Çıkan seçeneklerden gizle’ye dokunun.

Mesajlarınızı arşivlediğinizde, onlara artık mobil cihazınız üzerinden erişemeyeceksiniz. Bir PC veya Mac’te tarayıcı seçeneğini kullanarak hesabınıza gitmeniz gerekecek. Bu biraz can sıkıcı görünebilir, ancak bunu ekstra bir güvenlik katmanı olarak düşünün. Telefonunuza erişimi olan başka hiç kimse artık gizli sohbeti görüntüleyemeyecek. Ancak bütün bunları messenger’ı kullanmadan yapmak istiyorsanız, mobil cihazınızda tarayıcıyı açarak mesajlarınızı gizleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz