Galaxy Note 9 için en iyi microSD Kartları

/ 30 Ağustos 2018 / 2.658 / yorumsuz
Galaxy Note 9 için en iyi microSD Kartları

Galaxy Note 9 için en iyi microSD Kartları

Not 9, genişletilebilir depolama özellikli birkaç telefondan biridir – bundan yararlanın!

Galaxy Note 9 128GB baz modeli ile depolama ağır bir miktarda gelir, ancak 512GB varyantı ile daha almak istiyorsanız, başka 250 $ kadar öksürük gerekiyor. Bu sürümde ayrıca 2GB’lık bir RAM ile birlikte gelir, ancak bu zaten pahalı bir telefonun üstünde daha fazla para.

Neyse ki, daha fazla depolama alanı elde etmek için 512GB Note 9 için savurmanız gerekmez. Bunun yerine, bir microSD kartı alabilirsiniz çok az para ve hala kendinizi biraz daha esneklik payı ver.

Hangisinin hangisini hak ettiğine karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var? İşte Galaxy Note 9 için en iyi microSD kartları için bizim seçimlerimiz!

 

 

Silikon Güç 32GB Yüksek Hızlı microSD Kart

Sadece biraz fazladan alana ihtiyacın var mı? Silicon Power 32GB microSD kart, Not 9’unuza sadece birkaç dolar için biraz daha fazla depolama alanı eklemenize izin verir (tam olarak 8.99 dolar).

Bu kart, hızlı performans sağlamak için UHS-1 Sınıf 10 standartlarını karşılar, okuma hızları 85MB / s’ye kadar ulaşır ve birlikte verilen adaptör bunu bir stnadard SD kart yuvasında kullanmanıza izin verir.

 

SanDisk Ultra 64GB microSDXC Kartı

Birkaç dolar için SanDisk Ultra 64GB kartına çıkabilirsiniz. Eklenen alanla birlikte, okuma hızları da 100MB / s hızında biraz daha hızlıdır.

SanDisk ayrıca normal bir SD adaptörü içerir ve sadece güvende olmanız için, su geçirmezlik, darbeye dayanıklılık ve sıcaklık geçirmezliği için derecelendirmeleriniz vardır. 18 doların biraz altında, bununla yanlış gidemezsin.

 

Samsung 128GB EVO Seçin

 

Bankayı kırmadan Note 9’un deposunu ikiye katlamak ister misiniz? Yaklaşık 35 dolar karşılığında Samsung’un 128GB’lık EVO Select microSD kartını alabilir ve toplam 256GB’a kadar toplam kullanılabilir depolama alanı elde edebilirsiniz.

Okuma ve yazma hızları sırasıyla 100MB / s ve 90MB / s olarak derecelendirilmiştir ve kartın -13 ° F ila 185 ° F arasında değişen sıcaklıklarda performans gösterdiği belirlenmiştir.

 

Samsung 256GB EVO Plus Sınıf 10

Yakmak için biraz daha fazla paranız varsa, oyununuzu bir dakikada 256 GB’lık bir alana sahip 79 ABD doları Samsung EVO Plus Sınıf 10 microSD kartına yükseltebilirsiniz.

Tüm bu depolamanın yanı sıra, bir SD adaptörü, su geçirmezlik, sıcaklık koruması ve ultra hızlı okuma / yazma hızları elde edersiniz.

 

SanDisk Ultra 400GB microSDXC

Son olarak, kesinlikle SanDisk’in 400GB’lık microSD kartını almak için 160 $ ​​’lık not alabileceksiniz – 128GB’lık Note 9’unuzu 528GB’lık bir boş alana getirebilirsiniz!

100MB / s maksimum okuma hızı, 10MB / s minimum yazma hızı, su geçirmezlik, yoğun sıcaklıklara karşı koruma ve daha fazlası var.

 

Ne düşünüyorsun?

Galaxy Note 9 için yukarıdaki kartlardan hangisini alıyorsunuz? Kaçırdığımız başka bir seçenek var mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz