Instagram hikayesi eski filtre sorunu

/ 29 Nisan 2019 / 1.254 / yorumsuz
Instagram hikayesi eski filtre sorunu

Bugün sizlere instagram hikayelerinde yer alan filtrelerin neden eski filtre olarak göründüğüne ve güncelleme almadığı hakkında sizlerin sorularını cevaplamaya çalışacağız. Instagram’da yer alan filtrelerin eski görünmesi hatası nasıl çözülür? İşte detaylar…

Instagram’da yer alan filtre özelliği kısa süre önce snapchat’te var olduğunu biliyorduk. Snapchat’in neredeyse tüm filtrelerini platforma getiren Facebook Kurucusu Zuckerberg, getirmiş olduğu bu filtreler ile bazı sıkıntılar yaşamakta. Bunların başında ise eski güncellemeler oluyor.

Bugün sizlere eski filtre güncellemesi hatası için bazı açıklamalar yapacağız. Akıllı telefonlarınızda eski filtre kullanıyor ve yeni filtreleri henüz göremiyorsanız, bu durumdan şikayetçi olmanız kesin. Bu sorun peki nasıl çözülür diye merak ediyorsanız eğer lafı fazla uzatmadan çözüme geçelim.

Instagram eski filtre hatası çözümü

Instagram’ın eski filtre sorunu güncellemelerden kaynaklıdır. İlk olarak platformda uygulama güncellemesini yapmanız gerekiyor. Eğer Android veya iOS cihazınızda yer alan uygulama güncel değilse, hemen Apple store veya Google Play üzerinden uygulamayı son sürüme güncelleyin. Eğer sorun devam eder ve güncellemeye rağmen çıkmıyorsa, büyük ihtimal andorid veya iOS sürümünüz desteklemiyordur.

Bunun için ise android veya iOS güncellemesi yaparak cihazınızı güncelleyin. Cihazınız güncelleme almıyorsa eğer, büyük ihtimal eski bir model olduğu için destek kesilmiştir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz