Vivaldi Web Tarayıcısı Android ile Kavuştu!

/ 12 Eylül 2019 / 35.899 / yorumsuz
Vivaldi Web Tarayıcısı Android ile Kavuştu!

Vivaldi’nin Android sürümü uzun süredir kullanıcılarla buluşmayı bekliyordu. Beklenen sonunda gerçekleşti ve Vivaldi, uzun bir bekleyiş ardından Play Store ile buluştu. Opera’nın Ceo’su tarafından 2016 yılında Vivaldi web tarayıcısı kendini belli etti. Opera’nın kısayollarını ve ayarlarını uzun süre ardından özleyenler için yeni bir seçenek sunulmuştu.

Vivaldi şimdi ise beta sürümü ile Android’de kullanıcılarla buluştu. Vivaldi’nin Android sürümü, sekme desteği, yer işaretleri, gizli gezinti, parola eşitleme gibi birçok özellik barındırıyor. Opera’yı sevenler için yer işaretlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan Hızlı Erişim desteği uygulamaya eklendiğini de belirtelim. Uygulama aynı zamanda not alma, ekran görüntüsü alma, hızlı arama motorunu değiştirme gibi birçok özelliğe sahiplik yapıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz