Instagram Hikayelerine Gizlice Bakma Yöntemi

/ 25 Kasım 2017 / 1.790 / yorumsuz
Instagram Hikayelerine Gizlice Bakma Yöntemi

Instagram Hikayelerine Gizlice Bakma Yöntemi

Instagram kullanıcılarının son zamanlarda en sık sorduğu sorulardan biri de; “Instagram’da birinin hikayesini ondan gizli görüntüleyebilir miyim?” oluyor.

Bilgisayardan Hikaye Görüntüleme

Facebook tarafından satın alınmasının ardından hızla büyümeye devam eden Instagram, canlı yayın ve hikaye özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Instagram’daki hikayeleri 3. parti uygulamaları ile gizli bir şekilde görüntülemek mümkün olsa da tehlikeli olmasından dolayı tercih edilmemesi gereken bir seçenek. Daha güvenli bir sistemle çözülebilecek sorun, cep telefonundan değil de bilgisayar üzerinden yapılabiliyor.

Bilgisayar üzerinden Instagram hikayelerini görüntüleyebilmek ve bilgisayara indirebilmek için Chrome IG Story adlı uzantıyı indirmek gerekiyor. Uzantı, ücretsiz olup aynı zamanda kullanıcı adını gizleme imkanı da sunuyor. Bunların yanı sıra bir diğer özelliği ise kullanıcının, takip etmediği kişilerin de hikayelerini izlemeye ve indirmeye imkan sunması.

Uzantı Nasıl Çalışır?

chrome.google.com/webstore/detail/chrome-ig-story/bojgejgifofondahckoaahkilneffhmf/related adresindeki uzantıyı ücretsiz bir şekilde yüklemenin ardından Instagram hesabının açılması gerekiyor. Daha sonra Chrome’da sağ üst kısımda yer alan yuvarlak simgeye dokunup, hikayesi görüntülenmek isteyen kişi seçiliyor. Hikayeyi indirmek için kullanıcı adının sağ tarafında bulunan indirme simgesine dokunmak yeterli oluyor. Uygulama henüz Google Chrome bilgisayar sürümü üzerinden kullanılabiliyor olup, Instagram uygulamasında çalışmıyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.