Haberleri Sesli Dinlemek İster misiniz?

/ 24 Kasım 2017 / 1.469 / 1 Yorum
Haberleri Sesli Dinlemek İster misiniz?

Sesli Haber Uygulaması Newspod

Nisan ayında sohbet botu platformu Dahi.ai ile gündeme gelen Yapaytech, haberleri takip etmek isteyen kullanıcılar için de yeni bir mobil uygulama ile karşımıza çıkıyor. Seçilen kaynakların haberlerini Türkçe ve sesli bir şekilde kullanıcısına sunan Newspod, mobil mağazalarda “Haberler ve Dergiler” kategorisinde öne çıkan uygulamalar arasında yer alıyor.

7 Farklı Ülkenin Kaynakları

Kullanıcılarının hem haberleri takip etmesine hem de dinlemesine imkan veren Newspod uygulaması; gündem, dünya, teknoloji, magazin, spor, ekonomi, sağlık ve eğlence olarak sıralanan 8 farklı kategoride haber sunuyor. Haberler, 7 farklı ülkenin güvenilir kaynaklarından seçiliyor olup, kullanıcılara kaynak seçme imkanı da sunuluyor.

34 Ayrı Kaynak

Türkiye haricinde İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Rusya’nın da haberlerinin takip edilmesine imkan veren Newspod, aralarında Webrazzi’nin de bulunduğu 34 farklı kaynak seçeneğine sahip. Yabancı dil konusunda kendini geliştirmek isteyenler için büyük bir yardımcı oluyor. Ülkelerin kendi dilinde seslendirmelerini barındıran uygulama, haberleri dinlemek yerine okumayı tercih eden kullanıcılar için haberin kaynağına gitme olanağını da sağlıyor.

Google Play Store’da ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulan uygulamanın iOS versiyonu için çalışmalar sürdürülüyor ve yakın zamanda App Store’da yer alması bekleniyor.

Newspod Android Uygulaması İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Haberleri Sesli Dinlemek İster misiniz? (1 Yorum)