Android Messages Güncellendi

/ 22 Kasım 2017 / 739 / yorumsuz
Android Messages Güncellendi

Android Messages Güncellendi

Google tarafından Android işletim sisteminde varsayılan olarak sunulan mesajlaşma uygulaması Android Messages yeni bir güncelleme ile geldi.

Güncelleme ile Gelen Yenilikler

Android cihazların varsayılan mesajlaşma uygulaması Android Messages 2.7 sürümü ile ilgili detaylı bir açıklama bulunmasa da birkaç yenilik göze çarpıyor. Google Duo ile entregre hale getirilen mesajlaşma uygulaması, kullanıcının rehberinde bu uygulaması kullanan birisi olduğu takdirde bunu video simgesi ile bildiriyor. Böylece uygulamayı kullanan kişi ile hızlı bir şekilde mesajlaşmak ve tek bir tuş yardımı ile görüntülü görüşme yapabilmek mümkün oluyor.

Ayrıca uygulama çift SIM kart desteği bulunan modellerde RCS standardına destek vermeye başlıyor. Bunun yanı sıra kullanıcı, görüşmeyi açtığında kaç yeni mesaj geldiğini gösteriyor. Yeni güncelleme sayesinde dosya boyutu da aşağı çekiliyor olup, 5,7 MB daha küçük boyutta oluyor.

Android Messages uygulamasının yeni sürümü Google Play Store üzerinden indirilip, kolay bir şekilde kullanılabilir.

Android Messages İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.