Muhtemelen hiç duymadığınız en iyi değişik Android uygulamaları

/ 12 Temmuz 2018 / 1.957 / 1 Yorum
Muhtemelen hiç duymadığınız en iyi değişik Android uygulamaları

Muhtemelen hiç duymadığınız en iyi değişik Android uygulamaları

Herhangi bir akıllı telefon kullanıcısına en sevdikleri uygulamalar hakkında soru sor ve muhtemelen bir kaç isimin tekrar tekrar söylendiğini duyarsınız

Hepimiz , uygulama dünyasının Facebook’ları , Instagram’ları ve WhatsApps’larıyla yakından tanıdık ama benzersiz özelliklere sahip tüm bu daha az bilinen Android uygulamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Google Play Store’da 3 milyondan fazla uygulama var . Gizli bir mücevher bulmak, bir futbol stadyumunun büyüklüğünde bir alana dağılmış  iğne aramak gibi olabilir.

Gündelik kahramanlar

Dışarıdaki en iyi uygulamalar, günlük olarak kullandığınız ve olmadan yaşayamayacağınız şeyler olma eğilimindedir. Bu günlük kahramanlar, akıllı telefon hayatımızı kılar ve Play Store’da seçim yapabileceğiniz pek çok şey vardır.

Proton VPN
Fiyat: Ücretsiz

 

“ProtonVPN, sıkı bir günlüğe kaydetme politikasına, reklamlara ve bant genişliği sınırlamalarına sahip olmayan birkaç ücretsiz VPN’den biridir.

Google Play listeleme ücretli sürüm için midilli olmadıkça mümkün olan en yüksek hızları elde etmediğinizi belirtmiyor.” Bu, şimdiye kadarki en hızlı VPN değil, ama Wi-Fi’ye bağlıyken e-posta veya benzeri görevleri kontrol etmek için yeterince iyi.

Pushbullet

Fiyat: Ücretsiz

GOOGLE PLAY’DA İNDİR

Mesajlaşma cephesinde, haber bülteni ve iPhone X klonlayıcı Scott Adam Gordon , Pushbullet’i onayladı: diğer Pushbullet kullanıcılarının yanı sıra, herhangi bir cihazınız arasında bağlantılar ve dosyalar paylaşmanızı sağlayan akıllı bir küçük uygulama.

Uygulamanın olduğu kadarıyla, Scott, kullanıcılara herhangi bir sayıda farklı sosyal uygulama kullanarak herhangi bir bağlantıya bağlantı göndermesine izin vermek için masaüstü eklentisinin olmamasını bıkmadan, övgülerini tam olarak söylemekten vazgeçmedi.

Fotoğraf ve Resim Boyutlandırma

Fiyat: Ücretsiz

GOOGLE PLAY’DA İNDİR

Hayattaki basit şeyler tüm farkı yaratır. Bu yüzden tam olarak beklediğiniz şeyi yapan Photo & Picture Resizer’ı seçti.

Hadlee, “Fotoğraflarımı iş hattımda sık sık yeniden boyutlandırmam gerekiyor ve bu özel uygulama, özel bir fotoğraf editörü veya bilgisayara ihtiyaç duymadan işi yapıyor” diye açıklıyor. “Uygulamayı başlatın, fotoğrafları seçin, istediğiniz boyutları seçin (birkaç ön ayar da vardır) ve bu kadar.”

Hadlee ayrıca uygulamanın reklam destekli olduğunu belirtti, ancak bunları kaldırmak için küçük bir ücret ödeyebilirsiniz.

Küçük Tarayıcı
Fiyat: Ücretsiz

GOOGLE PLAY’DA İNDİR

Dan üzerinden atlarken DGiT film tutkunu Frederick Blichert etkili bir taşınabilir PDF tarayıcıya telefonunuzun kamerasını dönüştüren Minik Tarayıcı, önerir.

Frederick, orijinal olarak faks göndermek için belgeleri taramak için Tiny Scanner’ı kullanmaya başladı (bunları hatırlıyor musunuz?), Ancak sözleşmeleri imzalamak, makbuzları kaydetmek ya da sadece önemli dosyaları bir sabit diskte saklamak için her şeyi yapmak için uygulamayı kullanmaya başladı.

Uygulamayı ücretsiz sürümle bir kuruş ödemeden spin verebilirsiniz. Uygulama, eski bir Xerox makinesinin görünümünü kasıtlı olarak taklit ettiğinden, sadece yüksek kaliteli taramalar beklemeyin.

Transit

Fiyat: Ücretsiz

GOOGLE PLAY’DA İNDİR

Son kullanışlı uygulamalarımız için editör Sam Moore’u kopyalamaya geldik . Tavsiyesine göre, Sam sahnelerin ardında kuzgunluktan uzaklaşıp, bu özelliklere ekstra bir cila eklediğinde, muhtemelen Transit adındaki bir uygulamadan biraz yardım alarak bir yerlerde toplu taşıma araçları kullanıyor olabilir.

Transit’i neden seçtiğini sorduğunda, Sam sadece “A’dan B’ye geliyor” diyor, Transit’in otobüs, metro, araba ve bisiklet paylaşımları, trenler, feribotlar ve daha fazlası için canlı ulaşım takibini bir şekilde anladığını belirtiyor.

Sam, “şehre bağlı olarak, GPS otobüs takibinin sivilceli olabileceği” konusunda uyarıyor, ancak kendi kendini ilan eden “otobüs ve trenlerin büyük bir hayranı” için, birkaç tanesi buralarda zorlanıyor ve uygulamanın etkileyici özellik setini kaçırmaya yetmiyor.

Tüm teknoloji meraklılarının labirent olduğu efsanesini kıran Adam Doud ve yönetmen Jimmy Westenberg iki farklı fitness uygulamasına bağırdılar .

Başarı
Fiyat: Ücretsiz

GOOGLE PLAY’DA İNDİR

Koşu bandında ilk olarak Achievement, yürüyüş, bisiklete binme ve hemen hemen tüm diğer egzersizler için soğuk sert nakit (iyi bir Amazon hediye kartı) ile düşünebileceğiniz bir etkinlik uygulamasıdır.

Uygulama , ek bir bonus olarak Runkeeper ve Samsung Health gibi diğer platformlarla bağlantı kurar.

 

Haritalar Ölçüsü
Fiyat: Ücretsiz

GOOGLE PLAY’DA İNDİR

Harita üzerindeki noktaları belirleyebilmenizi ve bir yolun toplam mesafesini, alanını ve yüksekliğini elde etmenizi sağlayan bir süper basit uygulama olan Maps Measure’u önerir.

Özel bir rota planlayıcı uygulamasından ziyade, Maps Measure, Google Haritalar’a ek bir işlevsellik katmanı ekliyor ; Jimmy, “kamu parklarındaki rotaları ve neleri değil, haritayı bulmak için oldukça mükemmel” diyor.

 

Yiyecek ve alışveriş

Fitness mükemmeldir ve modern teknolojinin en iyi yönlerinden biri, yüzlerimizi yiyeceklerle doldurmak için bize yeni ve heyecan verici yollar getirmesidir . Ancak, Android Authority’de sadece fast food hogs değiliz ve daha bilinçli iştahlı olanlar için orada bir sürü akıllı uygulama var.

Süt dışında
Fiyat: Ücretsiz

GOOGLE PLAY’DA İNDİR

İlk Out of Milk, sıcak take machine C azalıyor bir alışveriş listesi uygulaması . Scott Brown onun bakkal ihtiyaçlarını takip etmek için her gün kullanır. Sağlam bir bakkal listesi uygulaması olmasının yanı sıra (her şeyi manuel olarak senkronize etmesine rağmen), Out of Milk ayrıca kiler envanteri izleyicisi olarak ikiye katlanır ve kullanışlı bir yapılacaklar listesi özelliğine sahiptir.

Ayrıca ortalama kağıt market listesinden daha akıllı! C. Scott şöyle diyor: “Google Asistan’la entegre olmasının, Google’da mutfakta çalışırken bir şeyler ekleyebilmesini istediğimden, hayat kurtarıcı olduğu gerçektir” diyor.

Çay bardağı
Fiyat: Ücretsiz

GOOGLE PLAY’DA İNDİR

Tüm Android Yetkililerinin sosyal kanallarını profesyonel bir ekip gibi çalıştırmanın zor bir gününden sonra , bir topluluk yöneticisi olan Luka Mlinar iyi bir bardak çaydan başka bir şey değil. Sadece bir problem var.

“Çoğunlukla çayımı yapmaya ve bunu unutmaya, sadece 30 dakika sonra atmaya başladım” diye açıklıyor Luka, “saat uygulamasında zamanlayıcıya gitmek için yarı-arınmış olamam.”

Çay Kupa, çay hazır olduğunda size söylemek için 30 farklı hazır ayar ile basit bir alarm girin. Basit bir soruna basit bir çözüm, öyle ki, Luka’nın dijital çay saati arkadaşı hakkında hiçbir şeyden hoşlanmadığı bir şey yok.

Gitmek için çok iyi
Fiyat: Ücretsiz

GOOGLE PLAY’DA İNDİR

Sonuncusu olmasın , herkesin fevkalade ücretsiz bir uygulamayı çok iyi denilen arkasındaki asil bir nedenden ötürü kontrol etmesini ümit eden tüm teknoloji-ticaret-ticaret-usta-hepsi-çok- Tristan Rayner’a geliyoruz.

Çok İyi Gitmek için iki ana hedef vardır: kullanıcıyı beslemek ve yemek atıklarıyla mücadele etmek. Bunu, mağazaların (fırınlar ve kafeler gibi) gün sonunda artı gıdalarını uygulama yoluyla satmalarına yardımcı olarak yapıyor.

“Bu harika ama her anlaşma bir anlaşma değil, bu yüzden daha fazla kalp (yerler) olan yerleri kontrol edin,” diye uyarıyor Tristan. Güvenilir bir yerel mağaza bulursanız, para tasarrufu yapmanıza ve her gün boşa harcanan yiyecek miktarını azaltmanıza yardımcı olabilir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Muhtemelen hiç duymadığınız en iyi değişik Android uygulamaları (1 Yorum)