İmei Atma Programı Resimli Anlatım 2019

/ 27 Şubat 2019 / 6.984 / 1 Yorum
İmei Atma Programı Resimli Anlatım 2019

Cep telefonlarına imei atma işlemini sizler için resimli bir şekilde hazırladık. Birçok sebepten dolayı imei konlanmış yada imei atmanızı gerektirecek bazı durumlar olabilir. Genellikle imei atma işlemi yurtdışından gelen cihazlar için uygulanıyor. Bu işlem için bazı yazılımlar kullanılmakta. İlk olarak elinizde bir imei numarasının olduğundan emin olun. Evde bulunan eski bir telefonun imeisini kullanabilirsiniz.

İmei atma işlemlerinde bazen cihaz ve model uyumsuzluğu olduğundan hata verebiliyor. Ama bu yazımızda hatasız bir şekilde bu işlemi tamamlayacağımıza inanıyoruz. En fazla kullanılan yazılım TGT MKT SN 2.0 yazılımı oluyor. Bu yazılım ciddi anlamda çok başarılı bir program. Yazılım ile PC arasındaki bağlantıların doğru yapılması hata almanızın önüne geçecektir. Telefonlarınızı USB kablo ile bağlayacaksınız.

Telefon ve Bilgisayar Arasındaki Bağlantının Kontrolü

Cep telefonunu bilgisayara tıklayın ve telefonu gördüğüne emin olun. Bunun için Aygıt yöneticisini açın ve Bağlantı Noktaları ( COM ve LPT) kısmında cep telefonunuzun kaçıncı port üzerinden görüldüğüne dikkat ediniz. Örnek: Com1, Com2, Com3 gibi…

TGT MKT SN 2.0 İmei Atma Yazılımı İNDİR

TGT MKT SN 2.0 İmei Atma Yazılımın Kullanımı 

Programı kullanmak için options seçeneklerinden İmei seçeneğine basın ve BAUND RATE kısmından 2G ve 3G seçeneğini seçin.

Ardından telefonunuz ve bilgisayarınız arasındaki Com bağlantısını seçin. Kaçıncı portsa eğer örnek Com2

 

Cihazınızın imei adresini öğrenmek için READ IMEI 1 yazan seçeneğe tıklayın.

Görebileceğiniz gibi bu boş alana tanımlamak istediğiniz yeni imei numarasını yazın.

Gerekli alanları doğru bir şekilde ayarladıktan veya yazdıktan sonra Start butonuna basın.

Eğer yeni imei numarasını kontrol etmek isterseniz Yeni aşağıdaki resimde görülen  READ IMEI 1 yazan kısma tıklayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

İmei Atma Programı Resimli Anlatım 2019 (1 Yorum)