Instagram Gönderiye Link Ekleme

/ 26 Şubat 2019 / 1.190 / yorumsuz
Instagram Gönderiye Link Ekleme

Eğer siz de Instagram gönderiye link eklemek istiyorsanız yardımcı olacağız. Ancak link ekleme güvenlik açısından tehlike oluşturabileceği için gönderi altına link ekleyebilirsiniz. Ancak bu linkler etkili olmayacak ve açılmayacaktır.

Herhangi bir Instagram kullanıcısını takip ediyorsanız ve o gönderi resim ya da video altına link eklemesi yaptığınız zaman o link açılır. Instagram uygulamasından çıkacağınız için zaman kaybı olacaktır

İnstagram Link Paylaşımı

Birçok kişinin paylaşımının altına link eklenmesi ve o linklerin açılması da ne kadar güvenilir olduğu belli değil. Belki de virüslü bir siteye yönlendirme olması ortaya bir güvenlik açığı oluşturabilir. Bu durumdan kaynaklı olarak da instagramda bulunan gönderi altına url ekleme kısmında ekleme olabiliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi link adresi açılmaz. Yapmanız gereken ise instagramda profil kısmında web site kısmına profiline bakanları yönlendirmek istediğiniz adresin linkini site adresi kısmına yazabilirsiniz.

Gerekli detayları ise biyografi kısmına detaylar için linke tıklayın gibisinden mesaj uyarısı belirtebilirsiniz. Böylelikle kişiler sizin profilinizde ki linke tıklayıp adrese ulaşacaktır.

Yorum kısmından yapılan linkleme işlemleri maalesef açılmamaktadır. Bunun için en iyi çözüm profil kısmına eklenilen biyografi ve site adresi olarak görünen bağlantıdır.

Instagram’da hikayelere link ekleme

Instagram hikayelerine link ekleme şimdilik onaylı kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Bu özellik eminiz kısa sürede tüm kullanıcılara gelecek, ve işletme hesapları da bu özellikten faydalanacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.