Instagram’da Yeni Dönem!

/ 30 Nisan 2021 / 275 / yorumsuz
Instagram’da Yeni Dönem!

Instagram hemen hemen herkesin kullandığı bir sosyal medya platformu ve sürekli güncellenmeye, yeni özellikler eklemeye devam eden bir ağ. İnsanlar burada sevdikleriyle görüntülü konuşabilir, postlar paylaşabilir ve hikayeler atabilir. Sürekli güncellenen instagram, bu seferde yeni güncellemeyi hikayeler üzerinde yaptı.

Instagram Hesabına Telefon Rehberi Nasıl Bağlanılır | TeknoDestek

Eskiden hikayemize bırakılan ifadeleri görmek için DM kutusuna girmemiz gerekirdi. Yeni gelen güncelleme ile artık instagram stories ifade bırakanlara cevap vermek için hızlı bir şekilde cevaplamak ve hikâyenize ifade bırakanları görmek istediğiniz de hikâyenizin üzerinde balon şeklinde görebiliyorsunuz. Yeni özellik kullanıcıların hoşuna gidecek mi? Yoksa eskisi gibi DM’den bakmaya devam edeceğiz. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.