Instagram Hesabıma İzinsiz Girenler İçin Ne Yapmalıyım?

/ 24 Nisan 2021 / 682 / yorumsuz
Instagram Hesabıma İzinsiz Girenler İçin Ne Yapmalıyım?

Instagram hemen hemen herkesin kullandığı geniş bir sosyal medya ağıdır. Ancak bu kadar çok kişinin bunu kullanması birçok kullanıcıyı güvenlik açısından rahatsız ediyor. Son zamanlarda gelen soru ise instagram hesabıma başka hesapların izinsiz girişini nasıl engellerim sorusu oluyor.

Instagram hesap gizliliği, gizli hesap nasıl ayarlanır? | Bilim ve  Teknoloji Haberleri

-Öncelikle hesabınızın gizliliğinden emin olunuz.
-Daha sonra üçünü taraf yazılımlara izin verdiyseniz onları tamamen kaldırın.
-Son olarak ise şifrenizi değiştirin.

Gizli Instagram hesaplarının paylaşımları herkes tarafından görülebilir -  Teknoblog

Üçüncü taraf yazılımları güvenilir olmadığı müddetçe telefonunuza yüklememelisiniz. Aynı zamanda şifrenizi değiştirirken kişisel bilgilerinize yer vermeyin. Son derece güçlü bir şifre koymaya özen gösterin.  Soru ve düşünceleriniz  için sizleri yorumlara bekliyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz