Instagram Hikayesine Birden Fazla Fotoğraf Ekleme İşlemi

/ 14 Temmuz 2019 / 1.104 / yorumsuz
Instagram Hikayesine Birden Fazla Fotoğraf Ekleme İşlemi

Bu yazımızda Instagram uygulamasında hikaye alanına birden fazla nasıl fotoğraf ekleyeceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Hikayemizde tek bir alana 2-3 tane daha fotoğraf eklemek isteyebilirsiniz. Bu durumu gerçekleştirmek için üçün parti uygulamalara gerek yoktur. Ancak anlatacağımız durum şu an için iOS işletim sistemlerinde kullanılmaktadır. Android cihazlar için bu özellik henüz gelmedi. Eğer siz de iOS işletim sistemine sahip cihaz kullanıyorsanız kısa adımlar sayesinde hikayenize birden fazla fotoğraf ekleyebilirsiniz.

  • İlk olarak Instagram hikayenize paylaşmak istediğiniz fotoğrafı seçin ancak paylaş tuşuna tıklamayın.
  • Daha sonra seçtiğiniz fotoğrafı elinizle küçültüp bir yere sabitleyin.
  • Ardından menü tuşuna tıklayıp uygulamadan çıkın ve ardından galerinize geçiş yapın.
  • Atmak istediğiniz ikinci fotoğrafı seçin ve fotoğrafın üzerine basılı tutarak, fotoğrafı kopyalayın.
  • Daha sonra Instagrama geçin ve hikaye alanınızda olan fotoğrafta çıkartma ekle tuşuna basın. Eğer çıkartma ekle yazısı yoksa yazı yazma menüsüne tıklayın.

Ekrana basılı tutarak kopyaladığınız resmi yapıştırın. Bu şekilde ikinci fotoğrafı eklemiş olursunuz. Eğer devam etmek istiyorsanız aynı işlemleri tekrar edin ve üçüncü fotoğrafı ekleyin. Bu adımlar sayesinde Intagram hikâyesinde birden fazla fotoğraf yapıştırabilirsiniz. Instagram hikayenize ekleyeceğiniz birden fazla resim oldukça güzel bir görüntü oluşturacaktır. Android cihazlar da üçüncü parti uygulamaları tercih edebilir. Fakat iOS cihazlar için buna gerek yoktur bu adımlar sayesinde hikayenize birden fazla fotoğraf eklemiş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.