Instagram Fotoğrafları İndirme

/ 19 Nisan 2021 / 190 / yorumsuz
Instagram Fotoğrafları İndirme

Instagram hemen hemen herkesin çok aktif bir şekilde kullandığı sosyal ağ platformudur. Burada insanlar mesajlaşabilir, görüntülü konuşabilir, hikayeler atabilir. Herkes burada çok keyifli vakit geçirirken kimi insanlar buradaki fotoğrafları indirmenin yollarını arar.

Instagram fotoğraf indirme: Instagram'da fotoğraf ve video nasıl indirilir?  - Teknolojiden Son Dakika Haberler

Maalesef ki instagramda fotoğrafları indirmek mümkün değildir ancak dosyaları toplu bir şekilde şirketten talep edebilirsiniz. Bu da bir kaç saat ya da birkaç gün sürebilir. Bu dosyayı indirmek için ise;
-Instagram’ı açın ve sağ alt köşedeki profil simgesine dokunun.
-Ayarlara girin.
-Güvenliği seçin ve Veri indir’i seçin.
-Bağlantının gönderilmesini istediğiniz e-postayı girin ve İndirme İste düğmesine dokunun.
-Onaylamak için Instagram şifrenizle oturum açmanız, ardından işlemi tamamlamak için son olarak ileri ve bitti seçeneklerine dokunun. Daha sonra gelen kutunuza bir bağlantı gelecektir. O bağlantıda içeriklerinizin yedeğini alabilirsiniz. Eğer tek tek resimlerin indirmek istiyorsanız;
-Tek tek indirme seçeneği olmasa da Instagramı web’de açın ve profile gidin.
-Şimdi tüm fotoğraflarınızdan oluşan bir tablo göreceksiniz. İndirmek istediğinizi bulun ve resmi açmak için üzerine tıklayın.
-Resmin yanında üç nokta olacaktır. Oraya basın ve gönderiye git’i seçin.
-URL’nizi kopyalayın.
-Daha sonra profile dönün ve ayarlara girip hesabınızı gizli hesap olmaktan çıkarın.
-Yeni bir sekme açın ve Ingramer’a girin . Bu, doğrudan URL’ye sahip olduğunuz sürece Instagram resimlerini indirebilen ücretsiz bir üçüncü taraf hizmettir.
-URL’yi yapıştırın ve resminiz çıkacaktır. Artık indirebilirsiniz.

Instagram fotoğraf indirme! Instagram'dan fotoğraf nasıl indirilir? -  TEKNOLOJİ Haberleri

Eğer bir başkasının resimlerini tek tek indirmek istiyorsanız yukarıda son anlattığımız süreçle her şey aynıdır. Bunun yerine telefonunuzun ekran görüntüsü alma özelliğini de kullanabilirsiniz ancak size tavsiyemiz kimsenin fotoğraflarını izinsiz indirmemenizdir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.