Instagram action blocked hatası 2019

/ 23 Mart 2019 / 2.481 / 2 Yorum
Instagram action blocked hatası 2019

Instagram action blocked hatası nedir? Instagram’da action blocked hatası nasıl çözülür? Bugün ki yazımızda sizler için bu hatanın sebebini ve nasıl çözüleceğini anlatıyoruz. İşte detaylar..

Instagram’da action blocked hatasının anlamı “eylem engellendi” olarak biliniyor. Bunun bir diğer anlamı ise geçici olarak engellenmiş olmanız diyebiliriz. Bu sorun instagram çok fazla kişinin başına gelen bir sorundur. Peki neden bu sorun yaşanıyor?

Instagram’da eylem engellendi sadece sizin değil herkesin başına gelen bir sorundur. Instagram yetkilileri topluluğu korumak için bazı hesapları veya profilleri birçok içerik yönünden kısıtlamaya çalışıyor. Ancak bu durumun bir hata olduğunu düşünüyorsanız, sorun bildir kısmından itiraz etme hakkınız doğuyor…

Instagram Action Blocked eylem engellendi nasıl çözülür?

Eğer sizlerde bu hatayı alıyorsanız sebep ve çözümünü sizlere bu şekilde sıralamaya çalıştım. Okudukça hatayı kendiniz çözeceksiniz.

  • İlk olarak çok fazla takip isteği atmak yada takip isteği alıyorsanız genelde üçüncü kişilerin uygulamalar yolu ile takip kasma yada beğeni kasma olarak algoritmaya yansımış olabilir. Bu işlemlere biraz ara verin.
  • Fotoğraflarınızın altında çok fazla yorum veya flot geliyorsa, çok fazla aynı yorumu yapmak limitleri geçeceği için engel sunabilir.
  • Çok fazla beğeni yapmamanız gerekiyor( kısa süre içerisinde)
  • Beğeni ve takipçi uygulamalarını kullanmayın. Bunlar arkaplanda sizin hesaplarını kullanmakta ve habersiz işlemler yapmaktadır.

Yukarıda ki uyarılara dikkat ederseniz, hesabınız bot gibi görünmekten yani sahte hesap olmaktan çıkacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Instagram action blocked hatası 2019 (2 Yorum)