Instagram Ad Eklentisi Nedir? Nasıl Kullanılır?

/ 9 Ekim 2018 / 631 / yorumsuz
Instagram Ad Eklentisi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Instagram ’da Ad Eklentisi

 

Son zamanların en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından olan Instagram, sürekli kendine yeni özellikler katarak kullanıcılarını memnun etmektedir. Teknolojinin sunduğu avantajları kullanarak yeni güncellemeler ile muhteşem özellikler katarak kullanımı her gün yeni üyeler ile arttırmakta olan Instagram yeni özelliği olan ad eklentisi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Instagram Ad Eklentisi Nedir?

Nametag, yani ad eklentisi Instagram’ın yeni özelliği olarak karşımıza çıkarken nedir, nasıl kullanılır gibi konular merak konusu olmuştur. Ad eklentisi, aradığınız kişilere daha kolay ulaşabilmenizi sağlayan bir eklenti yani özellik olup, özellikle şirket kurucularının kişileri daha kolay bulabilmesi ve hızlı bulmaları için önemli bir özellikle olarak görülmektedir. Instagram kullanıcıları ad eklentisi ile birlikte eskiden aradıklarını bulmakta oldukça zorlanmaktaydı. Özellikle aradıkları kişilerin isimlerinde birden fazla aynı kişinin bulunması ve bu kişilerin profil fotoğraflarının da farklı olması aradıkları kişileri bulmalarını imkansız hale getiriyordu. Fakat instagram ad eklentisi özelliği ile birlikte kolay bir yöntem keşfetti.

Instagram Ad Eklentisi Nasıl Kullanılır?

Instagram ad eklentisi, kullanıcı olan kişilerin ayrı bir sayfada oluşturdukları kendilerini tanıtan kimlikler ile birlikte bunları kamara yardımı ile okutmaları muhteşem bir özellik olacak olup, kullanımı da bir o kadar kolay olacaktır. Instagram ad eklentisi özelliğini kullanmak isteyen kişiler eğer özelliği açamıyor ise uygulamayı silerek tekrar yüklemesi yeterli olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.