İnstagram Çoklu Hesap Nasıl Kullanılır

/ 15 Ocak 2019 / 584 / yorumsuz
İnstagram Çoklu Hesap Nasıl Kullanılır

İnstagram Çoklu Hesap Nasıl Kullanılır

İnstagram tarafından yenilenen yöntemler sırasıyla telefon platformlarına gelmeye başladı. Şuan için test aşamasında olan bu özellik yakın zaman içerisinde tüm telefonlar ile birlikte hayatımıza karışacağı benziyor. İnstagram platformu içerisinde birden fazla hesabı kontrol ederek, birden fazla profil yönetmeyi fırsat olarak sunmuştu. Bu özellikle ile birlikte sürekli olarak hesaptan çıkıp yeni hesaba giriş yapılırken baya bir zaman kaybı yaşanıyordu. İnstagram bu zaman kaybını göze alarak çoklu hesap hakkında güncelleme getirerek birden fazla profili aynı zamanda kullanabilme yeniliğini kullanıcılar ile buluşturdu. İnstagram tarafından sağlanan bu yenilik ile birlikte öncelikle iOS sürümü telefonlarda test aşamasın da olduğu açıklanarak zamanla Android telefonlara da geçeceğini açıkladılar. İnstagram tarafından sağlanan bu özelliğin kullanımı şu şekildedir; profilinizin üst kısmında yer alan ayarlar sekmesine giderek “hesap ekle” seçeneğine tıklayınız. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra telefon ekranında hesapta yeni İnstagramgirişi  görünmekte, eklenecek hesabın kullanıcı bilgilerini yazarak giriş butonuna tıklayınız. Çoklu İnstagram profili yönetimi için maksimum şekilde beş hesap yönetilmektedir.

Sosyal Medyada Ticaret Yapan Kişilerin İşine Geldi

Tek sayfa üzerinden yönetilen birden fazla hesap ile birlikte artık diğer hesaba geçmek için çıkış yapılmayacak ve aynı hesapları (maksimum 5) şekilde yönetebileceksiniz. Tek tuş ile istediğiniz hesaplar arası bağlantı sergileyebileceğinizden hem kişisel hesaplarınızı hem de sosyal medya üzerinden yapmış olduğunuz ticaret hesaplarınızı en iyi şekilde yönetebileceksiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.