Instagram Takipçilerinden Kurtulmak Mı İstiyorsun?

/ 16 Şubat 2019 / 447 / yorumsuz
Instagram Takipçilerinden Kurtulmak Mı İstiyorsun?

 

Instagram’da takipçiler nasıl kaldırılır?

Instagram derin hesap yönetimi araçları mevcuttur. Takipçileri manuel olarak kaldırabileceksiniz. Bu özellik bir süredir özel hesapları olan kullanıcılar için mevcuttu, ancak şimdi herkes için mevcut.

Tarihsel olarak, herkese açık profilleri olan kullanıcıların takipçilerine izin vermemelerinin tek yolu onları engellemekti. Bu zor bir yaklaşım, artık sizi takip etmesini istemediğiniz kişileri manuel bir şekilde kaldırarak sorunu çözebileceksiniz.

Takipçilerinizden birini çıkarmak için Instagram uygulamasına girin ve kendi profilinize gidin. Sizi takip eden herkesi görmek için Takipçiler üzerine dokunun.

Takip düğmesinin yanında üç küçük nokta bulunmalıdır. Bu kullanıcının sizi takip etmesine izin vermemek için üzerine dokunun, ardından Kaldır‘ı tıklayın. Instagram onlara çıkartıldıklarını bile söylemiyor. Teşekkürler instagram.

Bu özelliği kullanmak bu kadar basit! Fotoğraf, video ve storylerinizi rahatça paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.