Instagram’da Video ve Fotoğraf Gönderme Sorunu

/ 22 Aralık 2017 / 7.923 / 1 Yorum
Instagram’da Video ve Fotoğraf Gönderme Sorunu

Instagram’da Video ve Fotoğraf Gönderme Sorunu

Android ve iOS cihazlarda Instagram uygulaması üzerinden video ve fotoğraf gönderme esnasında bazı sorunlar ile karşı karşıya kalınabiliyor. Fotoğraf gönderiminin süresinin biraz uzun olması, kullanıcıların canını sıkabiliyor.

Fotoğraf Gönderme Sorununa Çözüm

Instagram uygulaması üzerinde karşılaşılan ve halen devam etmekte olan fotoğraf ve video gönderme sorunu, birçok kullanıcının şikayetine sebep oluyor. Fotoğraf ve videolar  gitmiyor, ya da çok uzun bir süre sonucunda gidiyor. Bu sorunla ilgili Instagram’dan herhangi bir açıklama, bilgi verme söz konusu olmasa da kısa bir sürede çözüleceği tahmin ediliyor.

Gönderilerin Instagram üzerinden paylaşılmaması takdirinde uygulama içerisinden telefonun galerisine gidip, oradan gönderiyi paylaşmak sorunu çözebilir. Diğer bir yöntem ise gönderiyi bilgisayar üzerinden paylaşmak oluyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Instagram’da Video ve Fotoğraf Gönderme Sorunu (1 Yorum)

  1. Instagram’da galeriyi göremiyorum galerideki fotoğraflar yerine diğer fotoğrafları yönlendiriliyorum oradan da sadece bir fotoğraf seçebiliyorum çoklu fotoğraf yükleme söz konusu değil bu hikayeler için de geçerli önbelleği silmeme rağmen yeniden yüklememe rağmen bu sorunu bir türlü aşamadım