İnternet Kotası Nasıl Sorgulanır?

/ 10 Kasım 2019 / 1.291 / yorumsuz
İnternet Kotası Nasıl Sorgulanır?

Bu yazımızda internet kotanızı nasıl sorgulayacağınız konusunda bilgi vereceğiz. Bazen internet kotanızın dolduğunu fark edersiniz ve bir süre sonra kotanızı kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz. Kota aşımı gerçekleştiği zaman internet paketinize exstra ücret gelecektir. Bu tarz durumlar yaşamamak için internet kotanızı sorgulamak faydalı olacaktır. Kullandığınız operatöre göre internet kotanızı nasıl sorgulayacağınızı aşağıdan öğrenebilirsiniz.

TTNET Kota Sorgulama
‘http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/araclar/Sayfalar/Kotanizi-Sorgulayin.aspx‘ adresi üzerinden kota sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Kota Sorgulama
Kalan paketi öğrenmek için KALAN İNTERNET yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Ayrıca 0532 757 22 22 telefonunu arayarak kalan internet paketinizi öğrenebilirsiniz.

Vodafone Kota Sorgulama
Vodafone kalan internet paketini öğrenmek için INTERNET SORGU yazıp 7000’e sms göndermeniz yeterli olacaktır.

Uydunet Koto Sorgulama
Uydunet kotasını öğrenmek için ‘https://online.turksatkablo.com.tr/‘ adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Doping Kota Sorgulama
Doping internet paketinizi öğreniyorsanız ‘http://www.doping.com.tr/Kullanici-Girisi/adsl‘ yanda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

TurkNet Kota Sorgulama
Son olarak TurkNet kota sorgulamanın nasıl olacağı konusunda bilgi verelim. Adil kota kullanımı hakkında bilgi almak istiyorsanız ‘http://www.turk.net/kota-sorgulama/’ yanda bulunan linke tıklayıp, ad ve şifre girdikten sonra öğrenebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz