Web bağlantı hızı nasıl test edilir?

/ 14 Aralık 2019 / 1.362 / yorumsuz
Web bağlantı hızı nasıl test edilir?

Geniş bantlı bir pakete kayıt olduğunuzda, ISS’niz size hattınız için tahmini indirme ve yükleme hızları sağlayacaktır. Gerçekten bu hızlara geniş bant hız kontrol cihazı ile ulaştığınızı kontrol etmek kolaydır. İşte nasıl kullanılacağı.

Ya kaydolma zaman bir için genişbant paket ISP hattınıza için tahmini indirme ve yükleme hızları ile tedarik edecek. Gerçekten bu hızlara geniş bant hız kontrol cihazı ile ulaştığınızı kontrol etmek kolaydır. İşte nasıl kullanılacağı.

Birinci adım

Web tarayıcınızı açıp PC Advisor’ın kendi hız kontrolü gibi özel bir hız testi sitesini ziyaret ederek başlayın .

İkinci adım

Pres Start testi ve kontrol başlayacaktır. Testin tamamlanması iki ila üç dakika alacaktır ve Java Runtime Environment’ın kurulu olduğundan emin olmanız gerekir. Son olarak, test sırasında net bağlantınızı kullanamazsınız.

Üçüncü adım

Sonra, test ISS’nizi tanımlayacaktır. Seçtiği kuruluş doğru değilse, doğru ISS’yi seçmek için açılır menüyü kullanın. Ardından, yukarıda İSS’im seçili veya Diğer İSS’ye basın / Sonuçlarınızı Kaydet ve Görüntüle başlığının altındaki geniş bant kullanılmıyor. Sonuçlarınız ekranda gösterilecektir.

 

İnternet bağlantı hızını test etmek için İnternet Hız Testi sayfasını kontrol edebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz