İOS ve Android’de Skype görüşmesini nasıl kayıt edebilirsiniz?

/ 23 Aralık 2018 / 383 / yorumsuz
İOS ve Android’de Skype görüşmesini nasıl kayıt edebilirsiniz?

 

İOS ve Android’de Skype araması nasıl kaydedilir?

 

İOS ve Android‘deki aramaları kaydetme yöntemi, daha önce anlattığımız Skype armalarını nasıl kaydedersiniz? yazımıza çok benzer orada ki fark masaüstü için olmasıydı. Başlamak için Skype uygulamasını açın ve bir arama yapın. Bağlandığınızda , ekranın altındaki seçenekler satırının ortasındaki + simgesine dokunun.

 

Başka bir olasılık kümesi belirir. Kaydı Başlat seçeneğini seçin ve Skype çağrıyı almaya başlayacaktır. İşiniz bittiğinde, işlemi tekrarlayın, ancak bu kez Kaydı Durdur’u seçin.

 

 

Kayıtlı görüşmenizi bulmak için ana ekrandan Sohbetlere dokunun. Listedeki kişiye dokunun. Bu kişiyle yaptığınız görüşmelerin bir listesi sunulacak ve sonuncusu bir kayıt olmalıdır.

Bir kayda dokunun ve basılı tutun ve aramayı kaydetme seçeneği ile bir menü göreceksiniz. Telefonunuzun kamera rulosuna kaydedilir ve artık tüm konuşmalarınızı Skype’ta kayıt edebiliyorsunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler