iPhone App Store Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

/ 3 Kasım 2018 / 391 / yorumsuz
iPhone App Store Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

iPhone App Store Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

 

App store üzerinden ücretli olarak satın alınan oyunlar ve uygulamalardan alan kişiler bu uygulamaları nasıl iptal ederim diye merak etmekte olup, bazı uygulamalar aylık olarak otomatik şekilde yenilendikleri için sizleri zor durumda bırakabilir. Bunun için İphone App store abonolik iptali nasıl yapılır konusu birçok kullanıcı tarafından araştırılmaktadır. Bizlerde sizin için merak ettiğiniz tüm bilgileri araştırdık.

Üyeliği dolan ve üyelik iptali yapmak isteyen İphone kullanıcıları oyun veya uygulama satın aldıkları zaman sizler eğer ki iptal etmezseniz sürekli olarak yenilenerek sizlere ekstra ücret ile karşılaşmanızı sağlayabilir. Özellikle oyunlarda kullanılan bu ücretli seçenekleri iptal etmeniz gerekmektedir. Bazı abonelikler aylık, haftalık yıllık şekilde olup, kesinlikle kullanılmayacaksa iptal edilmesi gerekmektedir.

App Store Abonelik İptali

 

App store abonelik iptali nasıl yapılır konusunda sizlere aşama aşama neler yapmanız gerekeceğinizi sıralayacağız. İlk olarak ayarlar kısmına giriş yaparak, Apple Kimliği kısmına tıklamanız gerekmektedir. iTunes App Store kısmına tıklayarak daha sonra Apple Kimliği/ Kimliği göster kısmına tıklayarak devam etmelisiniz. Son olarak seçenekler arasında yer alan satın alma geçmişi seçeneği ile karşılaşacak olup, buradan satın aldığınız uygulama ve oyunları görüntüleyebilirsiniz. Buradan App store abonelik iptali yaparak satın aldığınız oyun ve uygulamaları iptal etmeniz mümkün olacaktır. İşlemler bu kadar kolay olup, aşamalara uyum sağlayarak iptal edebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.