LG Yeni Gram Laptoplar Hakkında İlk Bilgiler

/ 18 Aralık 2017 / 867 / yorumsuz
LG Yeni Gram Laptoplar Hakkında İlk Bilgiler

LG Yeni Gram Laptoplar Hakkında İlk Bilgiler

LG, CES 2018’de duyuracağı yeni gram laptoplar hakkında bilgi verdi. Şirket, performanstan ödün vermeyip maksimum uyumluluğu sağlayacağı yönünde bir söz de verdi.

“Tüm Beklentiler Karşılanacak”

LG Electronics ABD ürün pazarlama müdürü Tim Alessi, 2018 gram serisinin tüm beklentileri karşılayacağını belirterek şu açıklamada bulundu: “Yeni LG gram PC‘leri, yüksek performans ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek maksimim taşınabilirliğe sahip bir laptop arayanlar için tasarlandı. 2018 gram serisi, çok yönlü, hafif ve güçlü laptoplar arayanların tüm beklentilerini karşılayacak.”

LG, yeni modellerin arasında Windows Hello destekli bir parmak izi okuyucusu, dokunmatik ekran ve Thunderbolt 3 desteklerinin bulunacağı yönünde bilgi verdi. Bunların yanı sıra modellerin son derece dayanıklı olacağı yönünde ipucu veren bir diğer bilgi ise tüm modellerin MIL –STD 810G fiziksel dayanıklılık testinden geçmiş olacağı yönünde oldu. Şirketin açıklamalarına göre tüm modeller Nano Karbon Magnezyum alaşımı ile üretilen kasalara sahip olacak.

Yüzde 30 Daha Yüksek Performans

LG tarafından yapılan açıklamaya göre CES 2018’de duyurulacak olan yeni gram laptoplar, Intel’in yeni sekizinci nesil işlemleri ile sevk edilecek yani dört çekirdek teknolojisi söz konusu olacak. Yeni işlemciler, geçen nesle kıyas ile yüzde 30 oranında daha yüksek performansa sahip olacak. Laptoplar hakkında yapılan açıklamalar ve şirket tarafından verilen sözler, beklentiyi oldukça yükseltmiş durumda.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.