Masaüstünde instagram hikayelerini görüntülemek artık çok basit

/ 3 Kasım 2018 / 878 / yorumsuz
Masaüstünde instagram hikayelerini görüntülemek artık çok basit

 

Masaüstünde instagram hikayeleri nasıl görüntülenir?

Hikayeler, kullanıcıların 24 saat sonra otomatik olarak kaybolan resim ve videoları yayınlamalarına izin veren bir özelliktir. Instagram‘ın mobil uygulamaları için iyi olsa da , masaüstünde Instagram’ı kullananlar , bu özelliğin Instagram’ın web sitesinde henüz görünmediğini fark etmiş olabilir.

Endişe etmeyin, çünkü bunun için kolay bir çözüm var. Eğer Google Chrome‘u kullanırsanız görmek(büyük olasılıkla görülür) kolaydır. Instagram hikayeleri basit bir Chrome uzantısını kullanarak masaüstünde kullanım sağlanabilir.

Chrome IG Story , uzantısı mobil uygulamada göründüğü gibi, arkadaşınızın Instagram Hikayelerini Instagram.com masaüstü web sitesinde üst kısma yerleştirir.

Chrome IG Story Nasıl kullanılır?

1. Chrome Web Mağazası’nda Chrome IG Story arayın. Bulduğunuzda, uzantıyı yüklemek için ‘Chrome’a ​​Ekle‘ düğmesini tıklayın.
2. Uzantı yüklendikten sonra diğer uzantıların simgelerinin yanında görüneceğini görürsünüz.
3. Chrome IG Story‘yi test etmek için masaüstünden Instagram.com web sitesine gidin ve profilinizi kontrol edin. Artık, mobil uygulamanızda, Instagram sayfanızın üstünde bulunan Instagram Hikayeleri görebilmeniz gerekir.
4. İleri ve geri gitmek için ok tuşlarını kullanın ve galeriyi kapatmak için Esc tuşuna basın. Ayrıca Hikayelerini indirmek için Instagram kullanıcısının simgesini sağ tıklayabilirsiniz.

Chrome IG Story‘nin belirgin avantajı, bunun için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmemesidir. Chrome IG Story, fotoğraf paylaşım servisinin masaüstü uygulamasında Instagram’ın Hikayeleri işlevselliğini etkinleştirmek için sorunsuz bir yol sağlar.

Dahası, bu, Instagram hikayelerini görmenize izin verse de, onları ‘görüldü‘ olarak işaretlemez. Öyleyse Hikayeyi gönderen kişi, hikayelerinin görüntülendiğini veya indirildiğini bilmeyecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.