Netflix Yardım – Netflix Destek – Netflix Şikayet

/ 24 Aralık 2019 / 363 / yorumsuz
Netflix Yardım – Netflix Destek – Netflix Şikayet

Dünya genelinde Netflix’in ücret ödenerek hizmetten yararlanması anlamına geldiğini biliyoruz. Netflix film ve dizileri sizlere reklamsız bir şekilde yüksek kalitede tüm platformlardan izlenme keyfi sunuyor. Resmi sitesi ise “https://www.netflix.com/signup/planform” adresi üzerinden plan seçip ödeme yaparak bu keyfi yaşamanız mümkün.

Bugün ise sizlere Netflix yardım hattı başta olmak üzere mail adresi ve telefon numarası gibi birçok konuda yardımcı olacağız. Sizlerde bu gibi sorunlarda şikayetlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Netflix destek hattı bilgilerini sizlere vereceğimiz için sizlerinde en iyi şekilde şikayetlerini aktarmasını sağlamış olacağız.

NETFLİX MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Netflix üzerinden destek almak isterseniz eğer “https://help.netflix.com/tr” adresi üzerinden sık karşılaşılan sorun ve çözümleri başlığı altında görebilirsiniz. Bunlara ek olarak netflix canlı destek ile popup penceresi açmanız mümkün. Sizlerde yaşanan problemleri canlı destek ile çözebilirsiniz. Ancak ingilizce destek olduğunu unutmayın.

Netflix destek numarası 0850 390 7444 telefon numarasıdır. Bu numara ile Türkçe destek almak için Pazartesi ve Pazar 11:00 ile 23:00 7/24 destek almanız mümkün.

Bunlara ek olarak Netflix’in şikayet hattı ve support mail hattı bulunmamaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.