OnePlus 6T, Apple sayesinde bir gün erken tanıtım yapacak!

/ 20 Ekim 2018 / 618 / yorumsuz
OnePlus 6T, Apple sayesinde bir gün erken tanıtım yapacak!

 

OnePlus 6T ne zaman çıkıyor?

 
OnePlus, 30 Ekim’de New York‘taki büyük etkinliği için hazırlanıyordu. Bu açıklama  % 100 resmi  lansman tarihi olarak biliniyordu. Apple, aynı günde, aynı şehirde bir etkinliği açıkladı.

Bu nedenle, OnePlus 6T‘nin açılışı şu anda 29 Ekim’de yine de NYC‘de bir gün erken gerçekleşiyor. Şirketin CEO’su Pete Lau, karar verme sürecine giren forumlarında uzun bir gönderi paylaştı ve temelde hepsi “Apple’ın gök gürültüsünü çalmasını istemedik” gönderisinin özeti bu şekilde.

Apple ve OnePlus arasında bir kavga durumu olmaması açısından, bu tarih değişikliği anlaşılabilir fakat bize göre hali hazırda sürtüşmeler başlamış bile.  Açıklama devamında “Bugüne kadarki en iyi ürünümüzü yaratmak için kalpler ve ruhlar hep birlikte çaba sarf ettik. Amacımız hak ettiğimizde dikkate alındığımızdan emin olmaktır” diyor Lau.

Yeni tarihe katlanamayanlar için bilet iadesi vaadinde bulunulacak, aynı zamanda yinede katılmaya karar verenler için ortaya çıkan masraflarıda karşılayabilecekler. Bu masraflar uçuş tarihlerini değiştirmek veya otel rezervasyonunu değiştirmek gibi. OnePlus ekibi, olumsuz durumları en aza indirgemek adına tüm bilet sahipleriyle bire bir temas kuruyor olacak.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.