Showbox Filmlerini SD Karta İndirme İşlemi

/ 18 Kasım 2019 / 490 / yorumsuz
Showbox Filmlerini SD Karta İndirme İşlemi

Showbox filmlerinin SD karta nasıl ineceği konusunda bilgi vereceğiz. Netflix gibi film, dizi izleme platformlarında olan showbox sayesinde tüm dizi ve filmleri izleme şansınız oluyor. Yeni çıkan filmler kısa sürede showbox’da yerini almaktadır. Showbox bu yüzden olumlu yöntemlerden biri olarak bilinmektedir. Bu yazımızda ise Showbox filmlerini SD karta nasıl indireceğiniz konusunda bilgi vereceğiz.

Çevrımdışı bir şekilde izleme imkanı sunan platformda filmleri SD karta indirme işlemi konusunda yardımcı olalım. İlk olarak Android cihazda uygulamayı açın. Daha sonra Ayarlara girin, üç nokta olan bir kısım var o alandan ayarlara giriş yapıp indirme seçeneğine basın. İndirme alanında filmleri indireceğiniz klasörü seçin. Ardından SD karta erişimine izin verin. Showbox üzerinden indireceğiniz film ya da diziyi seçin. İndir butonuna basın.

Yukarıda bulunan adımlar sayesinde showbox indirme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Showbox üzerinden sevdiğiniz film ya da diziyi indirmek kısa ve basit bir işlemdir. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.