Pokemon GO Plus’ı nasıl kullanabilirsiniz?

/ 9 Ocak 2019 / 1.461 / yorumsuz
Pokemon GO Plus’ı nasıl kullanabilirsiniz?

 

Pokemon GO Plus nasıl kullanılır?

 

Pokemon GO Plus, telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza gerek kalmadan Pokemon’u yakalamanıza, PokeStops‘lara ve yumurtalara erişmenize izin veren yeni bir giyilebilir cihazdır. Aksesuar nispeten ucuzdur ve Pokemon GO oyuncularının her zaman telefonlarından ziyade yola odaklanmasını sağlar.

Pokemon GO Plus nasıl satın alınır?

 

Giyilebilirliği elde etmek için, onu gerçek parayla satın almanız gerekecek, ne yazık ki oyunda biriktirdiğiniz PokeCoins ile satın alamazsınız. Cihaz için sahte ve aşırı ödeme konusunda dikkatli olun. Nintendo ve teknoloji ürünü satılan yerlerde araştırarak bulabilirsiniz. Şuan ürünü, piyasada sınırlı stoklanmış olarak biliyoruz.

Pokemon GO Plus uyumluluk

 

Cihazı kullanabilmek için uygulamanızı güncellediğinizden emin olmanız gerekir, böylece Pokemon GO Plus’ı destekler. Aşağıdaki cihazlardan birine sahip olmanız da gerekecektir: Bir  iOS 8 veya üstü ya da 4.4 Kitkat veya üstü akıllı telefon ayrıca o telefonda da asgari Bluetooth v4.0 veya üstü olan ve 2GB RAM veya daha fazla olan.

Ayrıca akıllı telefonunuzun kırık(orjinal kırılmamış anlamında) veya köklü olmadığından emin olmanız gerekir.

Pokemon GO Plus nasıl kullanılır: Cihazları eşleştirme

 

 

Cihazın uygulama ile eşleştirilmesi ve kullanımı çok kolaydır. Cihaz Bluetooth üzerinden bağlanır, bu yüzden etkin olduğundan emin olmanız gerekir.

Uygulamayı açın, Ana Menü> Ayarlar’a gidin ve Pokemon GO Plus’a dokunun. Bunu uygulamada tamamladıktan sonra, işlev düğmesine (cihazın sadece düğmesine) basın ve eşleştirmek için uygulamaya geri dönün. Eşleştirildikten sonra, cihazınızı uygulama içinde görürsünüz ve başarılı bağlantıyı onaylamak için bir titreşim alırsınız.

Cihazınız eşleştirilmiş, ancak uygulamaya bağlı değilse, titreşimsiz mavi bir flaş göreceksiniz. Eşleştirilmediyseniz, cihaz beyaz renkte yanıp söner ve titremeyecektir.

Herhangi bir nedenle cihazı açmak isterseniz, zaten eşleştirilmiş olduğunuzu onaylamak için işlev düğmesine basın ve ardından ışığın yanıp sönmeyi durdurmasını bekleyin. Şimdi, cihazın LED’i katı maviye dönene kadar işlev düğmesine beş saniye basılı tutun-ışık sağlam bir mavi iken, düğmeyi beş saniye daha basılı tutun, burada akıllı telefonunuzdan başarıyla eşleştirildikten sonra bir titreşim alırsınız.

Pokemon GO Plus Aksesuarını kullanma

 

Göreceli olarak düşük profilli görünümüne rağmen, giyilebilir cihaz, telefonunuzda meydana gelen olayları bildirmek için farklı renkli LED’lere sahiptir. Tüm senaryolarda, giyilebilir cihaz telefonunuz ve uygulamanız ile eşleştirilmelidir.

Yumurtadan kuluçka ve şeker toplama

 

Pokemon GO Plus’ın en büyük özelliklerinden biri, telefonunuzun her zaman açık kalmasına gerek kalmadan yürüdüğünüz mesafeyi izleme yeteneğidir. Bu, telefonunuzun ekranını kapattığınızda bile, mesafenin giyilebilir cihazdan kaydedildiği anlamına gelir.

PokeStops’tan ögeler (ve XP) toplanıyor

 

PokeStops’a erişmek için Pokemon GO Plus’ı kullanabilirsiniz. Cihaz mavi renkte yanar ve bir aralıkta olduğunuzda titreşir. Bununla etkileşimde bulunmak isterseniz, etkileşim kurmak için giyilebilir cihazdaki işlev düğmesine basın.

Başarılıysanız, cihaz yeni ögeler topladığınızı bildirmek için birden fazla renkte yanar. Herhangi bir öge toplayamaz iseniz, cihaz kırmızı bir ışık gösterecektir. Tüm toplanan eşyalarınız Pokemon günlüğünüze kaydedilecek.

Pokemon Yakalamak

 

Giyilebilir cihaz üzerinden Pokemon’u da yakalayabilirsiniz. Birçoğu yakalamalarda düşük başarı oranı bildirdiler, bu sayede giyilebilir cihaz Poke kürelerinizden geçecek. Varsayılan olarak envanterinizdeki en düşük ‘sıralı’ topu alacak (Poke Ball> Harika Ball> Ultra Ball).

Cihazınız bağlıyken, yakındaki bir Pokemon olduğunda giyilebilir cihaz yeşil renkte yanıp söner ve titreşir. Henüz Pokemon’u yakalamadı iseniz ve Pokedex’inize kayıtlı değilseniz, o zaman sarı renkte yanıp söner ve titreşir.

Giyilebilir cihazınızla etkileşime girerek, cihazın butona basarak cihazın beyaz bir LED göstermesini ve Pokemon’un yakalanma sürecinde titremesini sağlayın.

Pokemon’u başarılı bir şekilde yakalarsanız, cihaz birden fazla renkte yanıp söner. Başarısızsanız, üç kez kırmızı LED ışığı yanar. PokeStops gibi, yakaladıklarınızı günlüğünüzde görebileceksiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.