Pokémon Go sonunda uygulama kapalıyken adımları izleyecek!

/ 29 Ekim 2018 / 853 / yorumsuz
Pokémon Go sonunda uygulama kapalıyken adımları izleyecek!

 

Pokémon Go yeni özelliği : Adventure Sync

 
Pokémon Go, 2016’da ilk kez ortaya çıktığında, küresel bir fenomendi. Son iki yılda düşme eğilimine rağmen, oyun hala büyük bir oyuncu tabanına sahip ve düzenli güncellemeler alıyor. Şimdi ise ekran kapalıyken yürüme mesafenizi takip etmenizi sağlayan bir özellik sunuyor(Adventure Sync).

Adventure Sync nasıl çalışır? Yakında, Android Google Fit veya iOS HealthKit uygulamalarıyla senkronize edilecek, arka planda adımları izleyecek. Bu, pili boşaltmadan veya tüm verilerinizi kullanmadan yumurtaları yumurtadan çıkarmanıza ve arkadaşınıza şeker toplamanıza olanak tanır.

Adventure Sync, oyuncuların hafta sonunda yürüdükleri mesafenin, alınan adımların ve yakılan kalorinin bir özetini sunacaktır. Egzersizi teşvik etmek için, belirli kilometre taşlarına ulaştığınızda da ödüller alacaksınız.

Kullanıcıları açık havada  dışarıya çıkmayı, dolaşmayı ve egzersiz yapmayı teşvik ettiği için uygulama bu yönüyle faydalı. Ayrıca, Eğitmenlerin % 47‘si oyun oynanmasından bu yana fiziksel aktivite düzeyinin arttığını belirttiler.

Bununla birlikte, yeni özellik hakkında en iyi şeyin bir Pokémon Go Plus izleyici veya bir akıllı saat satın almayı gerektirmeyeceğini düşünüyoruz. Adventure Sync‘in keyfini çıkarmanız için gereken tek şey akıllı telefonunuz.
 

 
Macera Senkronizasyonu sizi oyuna geri döndürmek için yeterli değil mi? Pokémon Go oynamaya benim gibi uzun bir ara vermiş olsaydın, son zamanlarda sunulan yeni özelliklerin, olayların ve Pokémon‘un sayısına şaşıracak olursun. İlk olarak, 4 Pokémon yakında oyuna dalgalar halinde eklenecek. İkinci olarak, oyuncuların oyunun ilk kez 2016’da oynanmaya başlandığında bulunan eksik özellikler neredeyse eklendi. Şimdi Pokémon‘la ticaret yapabilir , arkadaş ekleyebilir ve savaşarak nadir Pokémon elde edebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.