Pokémon Go arama çubuğunu nasıl kullanabilirsiniz?

/ 25 Aralık 2018 / 746 / yorumsuz
Pokémon Go arama çubuğunu nasıl kullanabilirsiniz?

 

Pokémon Go arama çubuğu nasıl kullanılır?

 

Pokémon Go‘nun daha hızlı güncellemesinden biri, çantanızdaki Pokémon listesini görüntülerken arama çubuğuna birçok filtrenin eklenmesi oldu. Şimdi yakalamak için çok fazla Pokémon göz önünde bulundurulduğunda arama çubuğunun kendisi bir gereklilik haline geldi. Ama sadece isme göre arama sadece başlangıçtı.

Şimdi daha çok özellikte arama yapabilirsiniz. Örneğin, hangi Pokémon’un spor salonlarında olduğunu bulmak zordu. Ancak arama çubuğuna defans yazarak sizin için bir liste döndürür:

 

 

İşte aranacakların tam listesi

 

Pokémon Go arama çubuğu ipuçları

 

Daha önce olduğu gibi, tüm Pidgey’leri bulmak için bir isim girebilirsiniz. Aynı şekilde bir takma ad da girebilirsiniz.

Ekstra filtreler eklenmiştir, böylece tüm parlak yakalamaları( parlak tipte ) ve legendaries ( efsanevi tür ) bulabilirsiniz.

 

Tür

 

Belli bir türe ait tüm Pokémon’ları bulmak için, sadece o türü arayın, örneğin karanlık.

Daha spesifik olmak istiyorsanız, iki türü birleştirmek için bir ”&” işareti kullanın, örneğin ejderha ve uçan.

 

Hamle

 

Özellikle belirli bir baskın patronu için bir savaş partisi oluşturuyorsanız, hamle ile arama yapmak daha yararlı olacaktır.

En etkili olan hareketleri öğrendikten sonra, bir ”@” işareti ile adı önek, ör. @Shadow ball. Bu hem hızlı hem de şarj hamleleri için çalışır.

 

 

Güç

 

Sağ alttaki düğmeyi kullanarak Pokémon listesini düzenleyebilirsiniz, ancak belirli bir CP aralığı istiyorsanız, sadece bunları görmek için ”CP2000-3000” gibi ibare yazın.

Bu aynı zamanda HP için de çalışıyor, bu yüzden en Hit Noktada olanları bulmak için, HP250 yazın. Sondaki çizgi tam olarak 250 ile Pokémon istemediğinizi ve 250 ya da daha fazla olanı ifade ediyor .

 

 

Evrimler

 

Bir Pokémon’un tüm gelişimlerini bulmanız gerekiyorsa, adından önce bir ”+” işareti ekleyin. Yani + eevee, tüm Eeve’lerinizi ve birçok evrimini geri getirecektir.

 

 

Ayrıca, şanslı bir yumurta ile bir kütle evrimleşmek istiyorsanız, evolve yazarak gelişmek için yeterli şekere sahip olan tüm Pokémon’u hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Belirli olanları listelemek için, aşağıdaki gibi evolve ‘den sonra ”&” işareti ve daha sonra isimlerini kullanın:

 

 

Kavramları birleştirmek

 

Farklı arama terimlerini birleştirmek için ”&” kullanın. Yani dövüş & cp2000-3000 size tüm dövüş türlerini bu CP aralığı ile gösterecektir.

Benzer şekilde, “OR” veya anlamına gelen virgül kullanabilirsiniz. Böylece birden çok türü veya çoklu hareketleri arayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.