Snapchat Streak nedir?, Streak Nasıl yapılır?

/ 19 Şubat 2019 / 7.227 / yorumsuz
Snapchat Streak nedir?, Streak Nasıl yapılır?

Snapchat Streak nedir?

Bir Snapchat Streak – veya bazıları olarak adlandırılan bir Snapstreak – siz ve başka bir Snapchatter’ın birbirlerini son 24 saat içinde art arda en az ÜÇ gün boyunca bir Snap (fotoğraf veya video) gönderdiğiniz anlamına gelir. Bunu başarılı bir şekilde yaparsanız, bu Snapchat Arkadaşının kullanıcı adının yanında, birbiri ardına birbirinize kenara koyduğunuz gün sayısı ile birlikte bir yangın emojisi görünecektir.

Snapchat Streaks nasıl çalışır?

Bir Snapstreak’i diğer Snapchatters ile başlatmak ve sürdürmek çok zor değil. Aslında, oldukça kolay – akılda tutulması gereken sadece birkaç Snapchat Streak kuralları vardır:

Snapchat Streak nasıl başlatılır?

Streak’i başlatmak için, sen ve bir Snapchat Arkadaşının birbirini takip eden en az üç gün boyunca 24 saat içinde Sohbet etmemeli, sohbet etmeli . Bunu yaptıktan sonra, Snapstreak’te bulunduğunuz gün sayısıyla birlikte arkadaşınızın adının yanında bir yangın emojisi görünecektir.

Snapchat Streak nasıl korunur

Bir Snapstreak’i saklamak için tek yapmanız gereken birbirinize bir Snap göndermek – Sohbet değil bir resim veya video. 24 saatlik bir süre içinde ileri geri oturmalısınız.

Not: Bir de Snaps gönderme Snapchat Grubu gelmez bireysel Snapchatters ile Snapstreaks sayılmaz! Hepsini ayrı ayrı oturtmalısınız. Aynısı Snapchat Memories ve Spectacles ile de aynı şey geçerli .

Bir kum saati emoji görmek? Streak’iniz yakında bitiyor olabilir! Kendinizi kaybetmekten ayırmak için, kendinizin ve arkadaşınızın birbirinize yaslandığından emin olun – ve yakında yapın.

Snapchat Streak’inizi mi kaybettiniz?

Snapchat Streak kaybetti mi? Henüz çıldırma. İyi olmadığından bir şans var.

Bir hata olduğunu düşünüyorsanız ve Snapchat Streak’i nasıl geri alacağınızı merak ediyorsanız, tek yapmanız gereken Snapchat Desteğini ziyaret etmek , ‘Snapstreaks kayboldu’ seçeneğini seçmek ve istenen bilgileri doldurmak. Gönderildikten sonra Snapchat, Snapstreak’inizi gözden geçirecek ve size geri dönecektir!

Bir Snapstreak başlat!
Artık bir Snapchat Streak’in ne olduğunu ve nasıl devam edeceğini bildiğinize göre, arkadaşlarınızı yakalamaya başlayın ve Streak’i ne kadar süre tutabileceğinizi görün!


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.