Swiftkey Klavyenizde Kendinizi Görebilirsiniz!

/ 11 Kasım 2017 / 823 / yorumsuz
Swiftkey Klavyenizde Kendinizi Görebilirsiniz!

Swiftkey Klavyenizde Kendinizi Görebilirsiniz!

iOS ve Android için kullanılabilen Swiftkey uygulaması, yeni bir özellik ile güncelleniyor. Gelen yenilik sayesinde kullanıcılar, klavyenin arka planına kendi fotoğrafını koyabiliyor.

Özelleştirme Seçeneği

Hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilen Swiftkey, eşsiz bir klavyeye sahip olmanızı sağlıyor. Uygulamanın son güncellemesi ile gelen yeni özellik, klavyenizi özelleştirme imkanı sunuyor. Böylece, kendi fotoğraflarınızı klavyenin arka planına yerleştirebiliyorsunuz. Ayrıca klavyenin arka planında National Geographic fotoğrafçısı Keith Ladzinski imzalı 12 ayrı vahşi yaşam ve doğa fotoğrafını kullanmanız da mümkün. Bu özellikten faydalanabilmek için “Temalar” kısmından, “Özel” alana girip fotoğraf seçimi yapabiliyorsunuz.

Diğer Yenilikler

Uygulamaya gelen güncelleme ile karşılaştığımız diğer yenilikler ise tuş, çerçeve ve sembollerde düzenleme yapabilmek; arka plan koyuluğu ayarlarını yapabilmek oluyor. Ek olarak güncelleme ile birlikte 9 yeni dil için de destek ekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.