Twitter yardım ve destek ile şikayet hatları neler?

/ 24 Şubat 2020 / 1.194 / yorumsuz
Twitter yardım ve destek ile şikayet hatları neler?

Selamlar bugün sizlere Twitter’da yaşamış olduğumuz sorunları ve karşımıza çıkan hataları nasıl çözebileceğinize dair bilgi aktarımında bulunacağız. Ek olarak Twitter destek hattı üzerinden nasıl faydalanabileceğinizi de söyleyeceğiz. İşte detaylar..

Sosyal paylaşım sitesi olan Twitter üzerinde yaşanan sıkıntıları veya alınan hataları nasıl çözebilirsiniz bunlardan bahsedeceğiz. İlk olarak mikro blog sitesi olan Twitter’da düşünceleri 280 karakter olarak ifade edeceğimizi belirtelim. Daha sonra ise Twitter yazma sınırı olarak 140 kelime ile sınırlı olurken 280 karaktere kadar sınırlamanın kaldırıldığını söyleyelim.

Bir yandan ise kullanıcıların paylaşımlarını da retweetleme yapabildiğinizi ve güzel bir ortam olmasına rağmen yaşanan sorunlardan canınız sıkılabilir.

TWİTTER ŞİKAYET HATTI 

Twitter üzerinde giriş sorunları, bağlantı sorunları, askıya alınma, onay kodu, desteklenmeyen telefon numarası, mail doğrulama, sıfırlama maili gibi bir çok farklı sorun ile karşılaşabiliriz. Bunun üzerine Twitter’dan destek almak için Twitter hesabı üzerinden bir iletişim kurmamız gerekiyor.

TWİTTER İLETİŞİM

Twitter genel sorunlar için “https://help.twitter.com/tr/contact-us” üzerinden iletişim kurmanız gerekiyor. Bu alanda ise Giriş Sorunları, Hassas içerikler ( Taciz ), Fikri Mülkiyet Hakkı ve diğer konularda destek ve konularda yardım alabileceğini belirtelim.

Bir diğer iletişim ise şikayet hattı ve sorunlar ile hatalar için @TwitterSupport adresi ile görüşme olabiliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz