Twitter’da eski Tweetler Nasıl Silinir?

/ 1 Şubat 2020 / 1.601 / yorumsuz
Twitter’da eski Tweetler Nasıl Silinir?

Eski tweetler aslında çok uzun yıllar geçse bile bir şekilde karşımıza çıkıyor. Beklenmedik anda beklenmedik sıkıntılara neden olabilir. Bir marka hakkında yaptığınız eleştiri sizi ileride bir gün bir işinizden alıkoyabilir. Bu bakımdan ağır laflar içeren tweetler paylaşıyorsanız. İleride bir gün bu tweetleri silmek isteyebilirsiniz. İşte detaylar…

Eski Tweetler Nasıl Silinir?

Twitter’de geçmişe dönük tweetleri silmek isterseniz eğer ilk olarak Twitter’a şifrenizle girip “Ayarlar ve gizlilik” bölümünü seçip “İçerik başlığı” yanında yer alan “Tweet arşivin” yazan yerdeki “Arşivini iste” tuşuna bir kere basmanız yeterli olacaktır. Hemen ardından karşınıza “Arşivin hazır olduğunda sana e-posta ile bir bağlantı gönderilecektir.” Bu arşiv size kısa bir süre içerisinde gelecektir.

Bilgisayarınıza indirin ve istemediğiniz tweetleri silin. Daha basit yolu ise  Twitter’ın “Gelişmiş Arama” aracını kullanabilirsiniz.

Twitter’ın Gelişmiş Arama Motoru Nerede?

https://twitter.com/search-advanced adresi üzerinden gelişmiş arama motoruna ulaşabilirsiniz. Eski gönderilen tweetleri silebilirsiniz.

Eski Tweetleri Tamamen Silme

Hesabınızda direk olarak tüm tweetleri silmek isterseniz eğer bunun için basit uygulama veya siteler mevcut.
https://tweetdeleter.com, https://twitwipe.com, https://www.tweetdelete.net, https://www.gocardigan.com ve bunun gibi siteler ise eski tüm paylaşımları basit olarak silebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz