Twitter şifreniz zaten sıfırlanmış hatası nedir?

/ 25 Şubat 2020 / 1.140 / yorumsuz
Twitter şifreniz zaten sıfırlanmış hatası nedir?

Selamlar bugün sizlerden çok gelen soruların başında yer alan şifreniz zaten sıfırlanmış durumda mesajına cevap vermek adına bu yazıyı hazırladık. İşte detaylar…

Twitter şifresini unuttuğunuz zaman veya şifremi unuttum kısmı üzerinden şifre sıfırlama işlemleri yaparken “şifreniz zaten sıfırlanmış durumda” olarak bir hata mesajı alabiliyorsunuz. Bu durum farklı kullanıcıların aynı anda yaşadığı bir sorun olarak biliniyor. Bizlerde bugün sizlere şifreniz zaten sıfırlanmış hatasının çözümünden bahsedeceğiz.

TWİTTER ŞİFRESİ SIFIRLAMA LİNKİ

Twitter şifresini sıfırlamak istediğinizde e-postanıza gelen şifre sıfırlama işlemlerini açtığınızda şifreniz zaten sıfırlanmış olarak karşınıza çıkacaktır. Bunun için ise ilk olarak şifre sıfırlama adımlarını teker teker deneyin. Ardından  “https://help.twitter.com/tr/managing-your-account/forgotten-or-lost-password-reset” adresi üzerinden parola sıfırlama işlemlerini denemeniz gerekiyor.

Bu şekilde işlemler gerçekleştiğinde Twitter yönetimine mail atmamız gerekebilir. Bunun için ise başka hesap üzerinden @TwitterSupport adresine ekran görüntüsü atabilir ve İngilizce dilinde problemi anlatabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz